Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Урочисте святкування Дня збройних сил України

ОДЕСА: Урочисте святкування Дня збройних сил України

6-12-2017, 17:44
ОДЕСА: Урочисте святкування Дня збройних сил УкраїниУрочистості з нагоди Дня збройних сил України відбулися у гарнізонному Домі офіцерів в Одесі. Це професійне свято для оборонців нашої держави, ветеранів збройних сил, курсантів, війсковослужбовців та офіцерського складу Південного оперативного командування. До святкової зали вони прийшли, аби засвідчити свою пошану новій українській армії, що народжується саме у цей, непростий для країни період. Почесні знаки пошани, грамоти та медалі з нагоди святкування найкращим вручив заступник голови Одеської державної адміністрації Сергій Колебошин.


Під час урочистого привітання присутні воїни хвилиною мовчання віддали честь своїм побратимам, загиблим в зоні проведення АТО. А також привітали один одного з цим важливим для всієї країни святом. Курсанти та війсковослужбовці розповіли про свої мотиви, чому кожний з них колись прийшов до армії.


За покликанням серця колись у армію прийшов і цей майбутній офіцер. Добровільцем попавши на схід країни, Сергій рік захищав кордон, а потім зрозумів що армія вже стала частиноюю його життя. Сьогодні чоловік із медалями за проявлений героїзм, вирішив отримати вищу освіту офіцера у найкращому війсковому ВУЗі Одеси.


Але як зізнається сам Сергій, головна нагорода в його житті – це те що він повернувся до своєї домівки живим та здоровим. Саме миру бажає кожний воїн своїй країні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 316
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать