Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Розподіл земельних ділянок, і чому їх так важко отримати?

Одеса: Розподіл земельних ділянок, і чому їх так важко отримати?

6-12-2017, 17:47
Одеса: Розподіл земельних ділянок, і чому їх так важко отримати?Перша апаратна нарада зими в Одеській облдержадміністрації розпочалася із привітання зі святом, а саме з Днем Збройних сил України.


Головне питання порядку денного - стан оформлення земельних ділянок для ведення сільського господарства. Сергій Вербовщук виконуючий обов’язки начальника головного управління Держгеокадастру в Одеській області розказав про результати роботи проведення земельних торгів з продажу прав оренди земельних ділянок упродовж 2017 року.


За результатами проведених торгів продано права оренди 199 земельних ділянок, загальною площею 4 758 га. Загалом до сільських селищних рад дійшла орендна плата у розмірі понад 14 з половиною млн гривень - повідомив Сергій Вербовщук. Від учасників АТО надійшло більше ніж 5,5 тисяч заяв на виділення земельних ділянок. Однак прийнято - лише 3 500 тисячі. Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов виказав незадоволення тим, що не може отримати повноцінної відповіді і дізнатися, скільки ж людей дійсно отримали земельні ділянки.


Пізніше, на брифінгу голова області прокоментував це питання знову. Максим Степанов запевнив, що потрібно будувати нову прозору систему Держгеокадастру, яка дозволить кожному громадянину знати, як оформити ту чи іншу земельну ділянку.


Голова області після свого нещодавнього візиту до столиці заявив, що питання опалення будинків в районі Шкодової гори врегулювано. І вже найближчими днями оселі отримають довгоочікуване теплопостачання


Також стало відомо, що в Одеській регіон надійдуть необхідні медичні вакцини, оскільки Міністерство охорони здоров’я їх вже отримало.


Автор: nikolaev
Прочитали - 255
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать