Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ОДЕСИТИ ЇДУТЬ НА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР “ЄВРОБАЧЕННЯ-2018”.

ОДЕСА: ОДЕСИТИ ЇДУТЬ НА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР “ЄВРОБАЧЕННЯ-2018”.

8-02-2018, 18:33
ОДЕСА: ОДЕСИТИ ЇДУТЬ НА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР “ЄВРОБАЧЕННЯ-2018”.“Хто я” - з цією композицією Юлія Запорожець разом із проектом Julinoza візьмуть участь в національному відборі “Євробачення-2018”. Ця співачка добре знайома глядачеві за участю у популярному вокальному телешоу. Дівчина закінчила Одеську консерваторію, далі був гурт Джуоль, який трансформувався в проект Julinoza. Стиль їхньої музики точно визначити досить важко. Це поєднання альтернативного джазу, тріп-хопу, електроніки і неокласики. А взагалі музиканти не ставлять собі меж у творчості. Спеціально для національного відбору на “Євробачення-2018” Юлія Запорожець написала пісню “Хто я”. Таке, здавалось, би просте і водночас складне і вічне питання - на нього намагаються дати відповідь у композиції.


Не секрет, що музичний конкурс “Євробачення” - це оцінювання не тільки музики й вокалу. Одесити готові боротися за можливість представити нашу країну на сцені конкурсу у Швейцарії. Головна мета, за словами музикантів, - знайомити слухача з якісною українською музикою.


Півфінали національного відбору “Євробачення-2018” відбудуться у лютому в Києві. Юлія Запорожець і проект Julinoza візьмуть участь у другому півфіналі 17-го лютого під номером 3. Не забудьте підтримати наших одеситів!


Автор: nikolaev
Прочитали - 488
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать