Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Студенти відзначили День всіх закоханих

Одеса: Студенти відзначили День всіх закоханих

14-02-2018, 19:02
Одеса: Студенти відзначили День всіх закоханих 14-го лютого у світі відзначають, так би мовити, професійне свято усіх закоханих - День Святого Валентина. Саме цього дня велика кількість людей зізнаються одне одному у коханні, роблять пропозиції, святкують весілля. У цю дату прийнято робити подарунки, дарувати квіти, і звісно ж валентинки. До речі, у нас ця традиція з'явилася порівняно недавно. У той час як це свято вже на протязі 300 років існує у багатьох країнах світу. День всіх закоханих відсвяткували в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Грушевського. Участь у святкових заходах до Дня Святого Валентина взяли студенти Одеського Національного політехнічного університету, аби відзначити не тільки свято кохання, а й 100-річчя свого навчального закладу. На урочистості запросили студентів інституту підготовки іноземних громадян, аби молодь продемонструвала свої таланти, і показала чому навчилася у стінах університету. Тут подібний захід відбувається уперше, однак тісна співпраця бібліотеки та вишу вже дала свої плоди.


Молодь читала вірші, співали пісні, та просто насолоджувалася радісною атмосферою свята.


Для студентів це свято не тільки кохання до своєї половинки, а й любові до рідних та близьких людей.


До Дня закоханих в бібліотечній залі була відкрита тематична виставка, на якій представлені фото найромантичніших місць нашого міста. Директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Грушевського зізнається, заміжня вже 57 років. І це свято у серці Юліани Амельченко займає особливе місце. Назва до святкової виставки народилася сама собою.


Головна мета виставки - показати ті місця, які найбільше довподоби закоханим одеситам. Оскільки за словами організаторів Одеса - це місто кохання.


День Святого Валентина виник як пам'ять про християнина Валентина, який був покровителем всіх закоханих і справжнім натхненником для інших. Південна хвиля також вітає усіх закоханих із святом, та щиро бажає палкого кохання, щастя у подружньому житті, радості та позитиву.


Автор: nikolaev
Прочитали - 358
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать