Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: 17-та сесія Одеської обласної ради

Одеса: 17-та сесія Одеської обласної ради

14-03-2018, 18:31
Одеса: 17-та сесія Одеської обласної радиДо Дня Добровольця, якій відмічається в Україні 14 березня, перші особи міста та області поклали квіти до меморіалу воїнам, загинувшим у зоні АТО, якій розташовано у сквері Героїв Небесної сотні. Для України, як і для нашої області цей день дуже важливий, адже добровольці ціною свого життя, захищають нас і нашу країну.


17-та сесія Одеської обласної ради розпочалася з затвердження регіональної програми “Електронна Одеса”. Голова області позитивно ставиться до таких змін. Зокрема про ведення електронних підручників, оскільки, за словами Максима Степанова, новітні технології з кожним днем стають все більш актуальними.


Депутати обласного зібрання прийняли бюджет на 2018 рік. Зокрема внесли зміни до рішення обласної ради.


Найбільшу дискусію викликало питання призначення на посаду директора “Одеського художнього музею” художника Олександра Ройтбурда, який відомий своїми відвертими роботами. Депутат від Оппозиціонного блоку Віталій Саутьонков виразив власну думку щодо цього.


Це питання прокоментував і голова обласної ради. Анатолій Урбанський підтримував Олександра Ройтбурда.


Нагадаємо, що раніше Одеська міська рада відмовилася від призначення відомого художника на посаду директора “Одеського художнього музею”. Облдержадміністрація також не ухвалила це рішення.


На 17-й сесії депутатський корпус підтримав проект бюджетного фінансування державних підприємств, зокрема лісного господарства, який підготував заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.


Безумовно, такий проект дуже необхідний для Одеської області, оскільки наш регіон розташований у степовій зоні, і зменшення лісів принесе багато збитків усьому регіону. Такий проект допоможе зберегти лісове господарство, а крім того забезпечить додаткові робочі місця. Крім цих питань депутати розглянули інші питання порядку денного.


Автор: nikolaev
Прочитали - 320
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать