Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Учбово-тренувальні навчання правоохоронців Одещини

ОДЕСА: Учбово-тренувальні навчання правоохоронців Одещини

18-04-2018, 17:35
ОДЕСА: Учбово-тренувальні навчання правоохоронців ОдещиниПограбування інкасаторів, захоплення заручників та стрілянина – все це стало планом навчань поліцейських. Разом із ними також були присутні рятувальники, нацгвардійці, медики швидкої та кінологи. Умови - максимально наближені до реальних – повідомили у прес-службі обласної поліції,


Для навчань була змодельована ситуація про озброєний напад на інкасаторський автомобіль, який нібито стався у центрі Одеси. За легендою, четверо невідомих зі зброєю напали на інкасаторську автівку. Внаслідок стрілянини один з інкасаторів зазнав поранення, а зловмисники зникли на автівці чорного кольору. Із собою нападники взяли заручника – іншого інкасатора. По тривозі був піднятий весь особовий склад поліції гарнізону, в дію ввели спеціальні оперативні плани. Координував роботу розгорнутий у Головному управлінні Нацполіції області Ситуаційний центр. У результаті злагоджених дій поліцейських, нацгвардійців, бійців "КОРД", Батальйону поліції особливого призначення та представників ДСНС, які брали участь у навчанні, місцезнаходження «бандитів» було встановлено. Їх затримали, а «заручників» – звільнили.


В умовах, максимально наближених до реальних, поліцейські показали високий рівень готовності до виконання завдань в екстремальних ситуаціях. Виявити місце перебування умовних злочинців вдалося менш як за годину. Головна мета - налагодження взаємодії сил і засобів, залучених до проведення поліцейських операцій, в умовах, максимально наближених до реальної обстановки. В рамках навчання особовий склад поліції регіону відпрацьовує навички розшуку і затримання злочинців, встановлення місця їх знаходження та звільнення заручників. Підводячи підсумки навчань, очільник поліції Одещини Дмитро Головін відзначив високий рівень готовності правоохоронців до виконання поставлених завдань в екстремальних умовах. ЩЩо до деяких недолікив, їх обов’язково врахують, щоб потім не допустити в умовах реальної небезпеки. Однак загальні результати сьогоднішніх тренувань однозначно свідчать про готовність поліції регіону чітко, швидко і професійно виконувати свої обов’язки в будь-яких ситуаціях» - підкреслив керівник поліції Одещини.


Автор: nikolaev
Прочитали - 230
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать