Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Відкриття сезону моторспорту - 2018

ОДЕСА: Відкриття сезону моторспорту - 2018

18-04-2018, 17:37
ОДЕСА: Відкриття сезону моторспорту - 2018На вулиці склалися дуже сприятливі погодні умови, а отже саме час для шанувальників байкерської засмаги та обвітреного обличчя. Сурові чоловіки у шкіряних куртках не забарилися заявити про три найяскравіших мотозаходи, які відкриватимуть цьогорічний сезон мотоспорту в Одесі. Ініціатори заходів, в ході прес-конференціі, розповіли, що вже у найближчі вихідні - 21 та 22 квітня, на 6-му кілометрі недобудованої траси «Північ-Південь» відкриє мотосезон 2018 року перегони "MotoOdessa”. Гуру мотоциклів та професійні спортсмени зустрічатимуть усіх охочих, щоб наглядно продемонструвати для чого потрібен мотобайк, та що з ним можна робити.


А вже 28 та 29 квітня, у курортному селищі Січавка, що поблизу пгт Коблево, проходитиме другий захід - професійна мотогонка "IRONmaracas". Найкращі спортсмени зі всієї України з’їдуться на берег Чорного моря, щоб у неймовірних краєвидах довести собі і оточуючим, на що здатний їх залізний кінь. На сьогодні вже зареєстровано більше 80-ти учасників але реєстрація ще триває.


А на початку червня, орієнтовно 10 числа, стартує другий етап Національного чемпіонату мотоспорту з шосейно - кільцевих мотогонок Odessa Riders Cup 2018. Цей рейтинговий чемпіонат професійних змагань проходитиме в Одесівже в четверте. Організатори запевняють, що ця мотодисципліна є однією з найвидовищних. Для її проведення також будуть використовувати єдину придатну локацію - недобудовану розв’язку “Північ-Південь”. Всього у Чемпіонаті передбачено 5 етапів.


Треба також додати, що, загалом, у нашій країні розвиток мотоспоту просувається доволі повільно, та без серйозної підтримки влади. Тож, придбання дорогих мотоциклів, як і їх технічне забезпечення, спортсмени повністю беруть на себе. А про наявність якісних трас, чи хоча б доріг, годі вже й казати. Проте, із року в рік, бажаючих взяти участь у аматорських, або професійних змаганнях стає дедалі більше. І кожний такий захід завжди приваблює глядачів. Багато з них приходять цілими сім’ями, щоб у гарному краєвиді вболівати за своїх фаворитів, та просто насолоджуватися прекрасною атмосферою свята моторів, швидкості та драйву.


Автор: nikolaev
Прочитали - 304
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать