Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Урочистості до Дня прикордонника

ОДЕСА: Урочистості до Дня прикордонника

4-05-2018, 17:13
ОДЕСА: Урочистості до Дня прикордонникаВ Одесі пройшли урочистості до професійного свята - Дня прикордонника. Відповідно до Указу Президента, до 100 річчя прикордонної службі України, цей день з 2018 року буде відзначатися щорічно 30 квітня. На урочистостях, привітати захисників кордону у святковій залі санаторія “Аркадія”, завітали високопосадовці керівництва області. Зокрема заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло, та заступник голови Одеської обласної адміністрації Олександр Терещук. Юрій Дімчогло привітав присутніх офіцерів морської прикордонної служби зі святом, нагородив кращих медалями за відзнаку в службі та побажав миру і добробуту сім’ям прикордоників.


Почесними грамотами та медалями були нагороджені ветерани, офіцери та рядові прикордонники, а також працівники відомства. Окремо відзначили заслуги бійців, які у ці хвилини захищають кордон нашої держави, а також хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто загинув на Сході країни. Заступник заступник Одеської обласної адміністрації Олександр Терещук, нагородив медалями героїв АТО та подякував за відданість країні та службі.


Історія святкування Дня прикордонника в наші країні йде з радянських часів, - цей день відзначався 28 травня, коли в 1958 року була заснована Прикордонна охорона. Але після здобуття Україною своєї незалежності, Указом Президента України 1992 року, дата святкування була визначена на 4 листопада. Однак, нова дата не прижилася, і в 2003 році офіційно дату свята «повернули». Але в 2018 році вирішено було все ж таки перенести на 30 квітня. Сьогодні державна прикордонна служба України, спираючись на традиції і досвід усіх поколінь захисників рубежів, ось вже 100 років продовжує захищати український кордон.


Сьогодні прикордонники не тільки пишаються своєю службою, але й з гідністю несуть свою службу на морських та сухопутних кордонах незалежної України..


В кінці свята прикордонники нагородили дітей, які приймали участь у конкурсі малюнків присвячених прикордонній службі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 352
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать