Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Одеська кіностудія: “Без року - 100 років!

ОДЕСА: Одеська кіностудія: “Без року - 100 років!

25-05-2018, 17:42
ОДЕСА: Одеська кіностудія: “Без року - 100 років!Одеська кіностудія до свого дня народження, а цього року їй виповнюється 99-ти років, підготувалась заздалегідь. Серед багатьох цікавих подій у рамках проекту “Без року 100 років!” - кіностудія презентувала відкриття нового "Музею освітлювальної та кінознімальної техніки ім. І.Тимченко". У музеї зібрані експонати ретро-техніки віком початку минулого століття: освітлювальні прилади, кінопроектори, камери, плівки старих фільмів та багато іншого.


Співробітники кіностудії: оператор-постановник, Олександр Вотінов, працівники цеху: Дмитро Миронов, Олександр Лобєєв, Ігор Бару та Дмитро Мучник - були ідейними натхненниками та ініціаторами створення музею, якого так не вистачало кіностудії. Багато експонатів музею потрапили сюди з їх власних колекцій.


Музей розташований у павільйоні з 6-ти залів, в яких відвідувачам представлені декілька тисяч експонатів: оригінальні афіші фільмів, колекції марок та конвертів кінофестивальних серій з зображенням акторів тих років. В окремому залі новостворений павільйон з діючими світлотехнічними приборами, кінознімальними лісами та іншої техніки. Також окремою експозицією в музеї збирається колекція камер та макетів для комбінованих зйомок. Один з найцінніших експонатів належить до епохи зародження кінематографа.


Фахівці кіностудії для всіх бажаючих провели безкоштовну екскурсію, та розповідали про конкретні фільми, в яких були задіяні ті чи інші прибори. Технологічний музей уявляє собою зворотню сторону кінематографу. Є тут і зала присвячена фотоцеху, в якому колись займалися печаттю фотографії. Ретро-плівки, які збереглися до нашого часу у чудовому стані. Олександр Вотінов із гордістю демонстру їх на діючому ретро-проекторі


Фрагмент однієї з декорацій освітлювачі кіностудії зібрали у залі присвяченій кіносвітловим приладам. На цій локації кожен бажаючий може сфотографуватися та забрати з собою на світлині частку кіношної одеської комунальної квартири. До речі, кажучи про фото-локації - тут кіностудія до свого ювілею створила ще один сюрприз для туристів. Недалеко від музею відвідувачам представлена нова локація “Одеський дворик”. Тут і білизна від тітки Соні, і пляжні тапчани та віконця квартир і найголовніше - збережена атмосфера старої Одеси. Нову декорацію організатори планують використовувати як у демонстраційних цілях, так і за для майбутніх зйомок у кіно. Треба відзначити що всі цікавинки до дня народження кіностудії були відкриті для одеситів та гостей міста абсолютно безкоштовно, як і виставка ретро-автівок.


Ну, а у вечері на гостей чекала кульмінація святкування Дня народження кіностудії - урочисте вручення щорічної премії “Легенди Одеської кіностудії”, яка проходитиме у приміщенні АРТ центру ім. Віри Холодної. Всі ці заходи за словами директора кіностудії Андрія Осипова - є насправді репетицією до святкування майбутнього ювілею 100-річчя кіностудії. Залишається тільки гадати що чекає на нас у наступному році.


Автор: nikolaev
Прочитали - 306
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать