Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Засідання міської соціально - економічної ради

ОДЕСА: Засідання міської соціально - економічної ради

8-06-2018, 17:31
ОДЕСА: Засідання міської соціально - економічної радиЗгідно порядку денного першим доповідачем виступила заступник директора департаменту міського господарства Наталія Прейгер. Вона зазначила, що в рамках реформування системи житлово-комунальної сфери реалізовується Міська цільова програма зі стимулювання створення та діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, розрахована на 2016-2018 роки.


Також, з метою модернізації інфраструктури, виконується міська програма енергоефективності. Вона передбачає економію ресурсів і зменшення викидів вуглекислого газу в процесі реконструкції міських теплових мереж.


Валентина Доцюк, в.о. директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон, поінформувала присутніх про заходи щодо охорони і поліпшення стану навколишнього середовища, що проводяться в місті.


Заступник директора департаменту економічного розвитку Ірина Швидка повідомила, що створення сприятливих умов, необхідних для стабільного і ефективного розвитку сфери підприємництва залишається одним із пріоритетних завдань діяльності Одеської міської ради.


На засідання ради також було запрошено директора Одеського міського центру зайнятості. Ольга Чумаченко розповіла присутнім про заходи міської служби зайнятості на місцевому ринку праці щодо підтримки підприємницьких ініціатив безробітних громадян.


В кінці засідання головуючий в рамках соціального партнерства передав повноваження з організації роботи Ради голові Федерації профспілок Одеської області В'ячеславу Буратинському.


Автор: nikolaev
Прочитали - 229
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать