Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ГОЛОВА ОДА ЗАПРОСИВ ЖУРНАЛІСТІВ НА ЧАЙ

ОДЕСА: ГОЛОВА ОДА ЗАПРОСИВ ЖУРНАЛІСТІВ НА ЧАЙ

18-01-2017, 22:51
ОДЕСА: ГОЛОВА ОДА ЗАПРОСИВ ЖУРНАЛІСТІВ НА ЧАЙПовернення керованості, та кардинальна реорганізація структур облдержадміністрації. Саме ці кроки новоназначений голова Одеської обласної держадмінстраціі ОДА Максим Спепанов вважає своїм першочерговим завданням на нові посаді. Запросивши журналістів на так заний «прес-чай» керівник ОДА одразу попередив, що буде триматися подалі від політики, а зусилля зосередить на допомозі бізнесу та розвинення інфраструктурних проектів. Серед першочергових – завершення будівництва траси Одеса- Рені.

До речі, саме дорогам Максим Степанов писвятив найбільше часу свого спілкування. Адже, на думку нового керманича області, це дуже важний фрагмент усього інфраструктурного розмаїття регіону.

Ще одна важлива ділянка – аеропорт. Саме цій ланці в інфраструктурі регіону відводиться велика роль. Бо саме через повітряні ворота до області потрапляє значна частина туристів. До речі, про це казав президент Петро Порошенко під час свого останнього візиту до Одеси. За словами Максима Степанова, завдання президента буде виконано.

За словами Максима Степанова, щоб довести вже розпочаті, та започаткувати нові проекти регіону потрібно навитися заробляти. Для цього, перш за все потрібно щоб інвестори почували в одеському регіоні комфортно.

Попереду дуже багато роботи – закінчив Максим Степанов першу у новому статусі зустріч з місцевими ЗМІ. А от що до того, що не всім журналістам вистачило чаю, а деякі навіть до адміністраціі не змогли потрапити, то Максим Степанов вібачився, назвавши цей інцидент прикрою випадковістю, та послався на "відсутність прес-служби та команди в цілому", яку ще тільки -но будуть створювати. Своє ж знайомство з областю новий очільник ОГА розпочне з відвідин південних районів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 585
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать