Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА:” ШВИДКА” ПОВИННА БУТИ ШВИДКОЮ.

ОДЕСА:” ШВИДКА” ПОВИННА БУТИ ШВИДКОЮ.

12-04-2017, 23:37
ОДЕСА:” ШВИДКА” ПОВИННА БУТИ ШВИДКОЮ.В Одесі пройшли змагання бригад швидкої допомоги. 8 команд з міста та області борються за звання найшвидших та найпрофесіональніших. Голова одеської обласної адміністрації Максим Степанов завітав на щорічні змагання бригад швидкої допомоги. Змагалися лікарі на автобазі санітарного транспорту, що на одеській Чумці. Максим Степанов запевнив, що протягом двох місяців все карети швидкої допомоги будуть оснащені GPS-трекерами, що дозволять мінімізувати витрати, а на зекономлені гроші можна буде поповнити автопарк медичного транспорту. До речі, перша освіта керівника області - медична, отже Максим Степанов поділився, як оцінює роботу медиків.

Учасники - діючі бригади швидкої допомоги, для яких рятувати життя людей - щоденна робота. Як готувалися до змагань розповіла одна з учасниць.

Суть змагань полягає у тому, що кожна бригада проходить 8 точок, 8 сценарієв різноманітних “нещасних випадків” - травми, аварії - все, як у житті, тільки що кров бутафорська. На виконання кожного завдання було надано усього 10 хвилин. По закінченню суддя давав короткий коментар роботи команди в цілому та віставляв оцінку.
Перед врученням нагород переможцям судді-консультанти дали експертну оцінку кожній команді та поділилися найефективнішіми діями при подібних ситуаціях у реальному житті.

Одеський етап змагань - лише перший відбірковий тур. За його результатами виберуть одну бригаду, яка представить Одеську область на всеукраїнських змаганнях серед медиків, запланованих на кінець травня у Сумах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 404
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать