Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: 98 РОКІВ ОДЕСЬКІЙ КІНОСТУДІЇ, 110 - КІНЕМАТОГРАФУ В УКРАЇНІ

ОДЕСА: 98 РОКІВ ОДЕСЬКІЙ КІНОСТУДІЇ, 110 - КІНЕМАТОГРАФУ В УКРАЇНІ

24-05-2017, 20:52
ОДЕСА: 98 РОКІВ ОДЕСЬКІЙ КІНОСТУДІЇ, 110 - КІНЕМАТОГРАФУ В УКРАЇНІЦей звук на початку фільму знайомий з дитинства - він свідчить про те, що кінострічка точно буде цікавою! Одеська кіностудія - не тільки одна із перших в Україні, а й одна із найстаріших у світі. 110 років тому саме в Одесі зародився український кінематограф. А 23 травня 1918-го року розпочалася історія одеської кіностудії. За роки її існування відзнято десятки фільмів, побудовано понад півтори тисячі декорацій до відомих кінострічок: «В'язень замку Іф», «Д'Артаньян і три мушкетери», «Місце зустрічі змінити не можна», «В пошуках капітана Гранта», «Десять негренят», «Зелений фургон» та інші.

До 98-річчя одеської кіностудії в одному з її павільйонів відкрили оновлений музей кіно.

Наразі у музеї кіно побудовано три зали. Ось кімната Віри Холодної з атмосферою початку 20-го століття і королевою німого кіно, чиє ім”я оповите таємницями. Йдемо далі - потрапляємо у відтворення декорацій фільму «В'язень замку Іф».

А ось і кадри з фільму «Д'Артаньян і три мушкетери», які можна побачити у виконанні живих акторів. Одеса продовжує знімати кіно, кінематографічне життя на одеській кіностудії не стихло, запевняє її директор, і анонсує фільми, у виробництві яких взяла участь одеська кіностудія.

Відвідати оновлений музей кіно - єдиний на території України - відчути себе по той бік екрану, дізнатися все про процес зйомки фільмів, можна під час екскурсії, яку краще замовити завчасно телефоном. Додам, що музей кіно надалі поповнюватиметься новими експозиціями, тим паче, показувати є що!


Автор: nikolaev
Прочитали - 467
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать