Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “ЧОРНОМОРСЬКИМ НОВИНАМ” - 100 РОКІВ!

ОДЕСА: “ЧОРНОМОРСЬКИМ НОВИНАМ” - 100 РОКІВ!

20-07-2017, 18:47
ОДЕСА: “ЧОРНОМОРСЬКИМ НОВИНАМ” - 100 РОКІВ! Одна з найстаріших газет в Одеському регіоні, обласне громадсько-політичне видання “чорноморські новини” на сьогодні є єдиною україномовною газетою на Одещині. Заснована 19 липня 1917 року. Упродовж існування газета змінювала назви та засновників, але не припиняла виходу. У 1918 році газета виходила навіть французькою мовою.

Тож на честь ювілею привітати колектив газети та всіх, хто у ній працював зібралося чимало народу. Прийшли й ті, хто хоч уже і не працює, однак віддали газеті чималу частину свого життя. Валентин Щигленко почав працювати в “Чорноморських новинах” з 1943 року і всиг побувати на різних посадах. Розповідає, що газета особливе місце посідає не лише в його житті, а й в журналістиці взагалі.

Окрім представників самої газети на свято також завітали й представники влади. Заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло від лиця керівництва області привітав “Чорноморські новини” та вручив грамоти працівникам. Юрій Дмитрович відзначає, що обласна рада постійно підтримує газету та з кожним роком намагається збільшити фінансування.

Долучилася до привітань також і Одеська ОДА. Заступник голови ОДА Сергій Колебошин відзначив, що дуже важливо те, що не зважаючи на різні події на теренах нашої держави “чорноморським новинам” вдалося зберегти саме український вектор.

Ольга Філіпова працює в газеті з 2005 року. Говорить, що Для журналіста важливо не лише те, що він пише, а й те, в якому колективі працює. І от саме колектив “Чорноморських новин” є основою того, що досягло це видання.

Голова Одеської регіональної організації НСЖ України відзначає, що видання має не лише високу журналістську цінність, а й неймовірний історичний фонд.

Також привітали газету з ювілеєм представники духовенства, керівництва міста та інші. Прозвучали також і музичні подарунки.


Автор: nikolaev
Прочитали - 472
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать