Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ВІДКРИВСЯ КНИЖКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ”.

ОДЕСА: ВІДКРИВСЯ КНИЖКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ”.

4-08-2017, 17:36
ОДЕСА: ВІДКРИВСЯ КНИЖКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ”.Одесу вкотре накрила “Зелена хвиля”! Вже 21-й книжковий фестиваль традиційно відкрився у самому центрі Одеси - на вулиці Дерибасівській. Урочисто дав старт “Зеленій хвилі” відомий одесит, письменник-сатирик Михайло Жванецький. Як завжди, Михайло Михайлович прийшов не з пустими руками, а із замальовкою про місто, в якому людей збирає сонце.

Щодо самого книжкового ярмарку, то продавці з різних куточків України із задоволенням розповідають, які книги привезли в Одесу. Підручники, наукова література, бестселери, дитячі, подарунокві видання - цьогоріч ярмарок рясніє різножанровістю. Стосовно цінової політики, то ціни, як то кажуть, на будь-який гаманець. Можна знайти недорогі видання до ста гривень, ще й зі знижкою, а можна - і раритетні книги по кілька тисяч гривень.

4-го серпня з 20-тої до 23-ї години в міському саду відбудеться книжкова ніч - літературні читання під зорями, виступи музикантів, вогняне шоу. А книжковий маркет на Дерибасівській працюватиме включно до 6-го серпня з 11-тої до 20-тої години. Встигніть придбати якісну гарну книгу!


Автор: nikolaev
Прочитали - 427
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать