Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: УРОЧИСТОСТІ ДО РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ОДЕСА: УРОЧИСТОСТІ ДО РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23-08-2017, 17:56
ОДЕСА: УРОЧИСТОСТІ ДО РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИДень Незале́жності Украї́ни відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді. Тож щороку, на теренах усієї держави проходять урочистості з нагоди цього свята. Втім цьогоріч в Одесі відзначати найважливішу дату країни почали трохи раніше. Сьогодні з нагоди Дня Незалежності в Одеському театр опери та балету пройшли урочистості, за участю керівники міста та області. Голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов відзначив, що наша країна хоч і досить молода, втім вже багато пережила.

Також в рамка відзначення свята Максим Степанов урочисто вручив відзнаки пошани від імені кабінету міністрів та Одеської ОДА.
Привітав з прийдешнім святом одеситів також і голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. Під час своєї промови він відзначив, що за роки незалежності Україна не лише не здалася, а навпаки - ще міцніше згуртувалася.

Анатолій Урбанський також вручив низку нагород від імені Верховної Ради та Одеської обласної ради. Серед них і звання почесного громадянина Одеської області.

Приєднався до привітань, а також вручив нагороди з нагоди свята і одеський міський голова Геннадій Труханов.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участі відомих одеських колективів, та солістів, які виконували композиції, присвячені Україні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 405
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать