Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Ювілейний випуск Альманаху "Дерибасівська - Рішельєвська".

Одеса: Ювілейний випуск Альманаху "Дерибасівська - Рішельєвська".

30-08-2017, 18:12
Одеса: Ювілейний випуск Альманаху "Дерибасівська - Рішельєвська".В золотому залі Літературного музею сьогодні свято. Ювілейний 70-й випуск Альманаху "Дерибасівська - Рішельєвська" побачив світ. Серед запрошених гостей літераторів, музикантів і письменників, були краєзнавець Олег Губар, матінка Серафима, артист Олег Школьник, директор Всесвітнього клубу одеситів Олена Павлова, а також директор департаменту культури та туризму ОМР Тетяна Маркова.
Поважна публіка з натхненням прийняла новий випуск, а Олег Школьник навіть зачитав уривок з монологу Михайла Жванецкого. Відомий крилатий вираз сатирика: «Колишніх одеситів не буває» й став девізом видання.

Ювілейний випуск альманаху також надихнув владу міста на створення нової соціальної реклами для популяризації Південої Пальміри.

Одеський літературний музей став не тільки одним з ініціаторів і ідейних натхненників Альманаху. Багато співробітників музею також стали авторами творів, о увійшли до збірки. Альманах «Дерибасівська-Рішельєвська» радує своїх читачів ось уже 17 років. Особливо приємно що ювілейний 70-й, випуск видання побачив світ напередодні Дня міста.

В Альманасі одесити знайдуть для себе багато тонких, іронічних творів про Одесу, а також вірші та прозу відомих авторів. Зокрема розповідь Анни Бердичівської, лауреата першого сезону бабелевської премії. До 65-річчя письменника Сергія Радченко надрукована його розповідь «Хлопчик зі скрипочкою». Це лише мала частина того, що зможуть прочитати одесити в 70-му виданні історико-краєзнавчого літературно-художного альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська».


Автор: nikolaev
Прочитали - 403
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать