Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Оксамитовий сезон в Одеській опері

ОДЕСА: Оксамитовий сезон в Одеській опері

6-09-2017, 18:01
ОДЕСА: Оксамитовий сезон в Одеській оперіЗ 8-го по 17-е вересня в Одесі пройде III-й фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Фестиваль обіцяє бути особливим, оскільки присвячений знаменній даті - 1 жовтня 2017 року архітектурному шедевру - Одеському оперному театру виповнюється 130 років. Отже одеська опера щовечора буде радувати глядачів незабутньою фестивальною програмою. Одеський оперний театр зі свого репертуару в рамках фестивалю покаже 2 вистави - прем'єри минулих сезонів - "Спляча красуня" та "Долі".

Балет "Долі" - авторський проект Одеського оперного театру. Його можна назвати документальним, або публіцистичним балетом. Вистава є повністю національною. Вистава народжена українськими композитором та хореографом. Автор лібрето і хореограф-постановник - соліст театру «Київ Модерн-балет» під керівництвом Раду Поклітару, лауреат міжнародних конкурсів, Сергій Кон. Авторська хореографія балету зроблена в сучасній полістилістичній манері з використанням різних танцювальних технік і елементів пантоміми.

Балет «Долі», за словами Сергія Кона, це роздуми на теми людських доль, зустрічей і втрат. Це історії з життя реальних людей - наших сучасників, в будинок до яких постукала доля. У головній ролі глядачі побачать відомого в Україні артиста балету Раду Поклітару, Олексія Бузько.

III фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» дасть можливість глядачеві поринути в особливу, неповторну атмосферу високого мистецтва. А різнопланові оперні та балетні постановки подарують одеситам і гостям міста незабутні емоції.


Автор: nikolaev
Прочитали - 441
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать