Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ПЕРЕРВА В СЕСІЇ МІСЬКРАДИ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН

ОДЕСА: ПЕРЕРВА В СЕСІЇ МІСЬКРАДИ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН

20-09-2017, 17:58
ОДЕСА: ПЕРЕРВА В СЕСІЇ МІСЬКРАДИ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІНДумська площа, 9.30 ранку. Сюди стягнуті сотні бійців нацгвардії і поліції, численна техніка. Силовики оточили кільцем одеську мерію. Кілька сотень активістів збираються на мітинг з вимогою відставки міського голови Одеси. Люди обурені провалом обвинувачення в розгляді справи 2-го травня і трагедією, що сталася напередодні у дитячому таборі “Вікторія”.

З 10-ти хвилинною затримкою, але сесія міськради все ж розпочинається. Передусім депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих дітей під час пожежі у таборі “Вікторія” і розглянули питання виділення коштів родинам постраждалих - по 100 тисяч гривень, загиблих - по 200 тисяч, усім іншим, хто перебував у корпусі, що згорів - по 20 тисяч гривень. Директор міського департаменту охорони здоров’я повідомив, що дітей, які постраждали від пожежі, вже виписують з лікарні. Міський голова запевняє, що відтепер усі навчальні заклади будуть обладнані належними пожежними системами сигналізації, щоправда, поки що тільки 35 одеських шкіл мають подібні. Головне, щоб вони працювали і не були відключені, як сталося у сумно звісному таборі. Усі документи по ньому будуть опубліковані, обіцяє міський голова.

У цей час будинок міської ради активісти намагалися взяти штурмом, а у приміщенні холу спостерігалися люди відомої національності у спортивному одязі, а також молодчики, які ховали обличчя від камер. Вони чатували зсередини біля входу в міськраду. Сюди з боями вдалося пройти тільки двом активістам.

Після півгодинної перерви міський голова оголошує перерву у роботі сесії на невизначений термін. Депутати покидають приміщення міськради.

Активісти переходять до будівлі обласної прокуратури на Пушкінській. Тут у внутрішньому дворі до них виходить прокурор Одеської області Олег Жученко. Він обіцяє розібратися в ситуації, що сталося сьогодні навколо мерії, а також дає відповідь на численні запитання активістів по провалу обвинувачення в розгляді справи 2-го травня.

Активісти вже разом з прокурором області повернулися до будинку міськради, куди їм все ж вдалося увійти, не без сутичок і штовханини.

Звісно, ні міського голови, ні депутатів у будинку міськради вже не було. Підведемо підсумки: сесію Одеської міської ради перервано через заворушення. Коли закінчиться перерва - поки не відомо. Таким чином депутати не дійшли до розгляду найбільш резонансного питання порядку денного - кредиту у мільярд гривень, який планується взяти і навіть встигнути освоїти всі кошти до кінця цього року.


Автор: nikolaev
Прочитали - 410
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать