Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: День збройних сил України

ІЗМАЇЛ: День збройних сил України

6-12-2017, 17:45
ІЗМАЇЛ: День збройних сил УкраїниДень збройних сил України з’явився в офіційному календарі у 1993 році. Від того дня Україна святкує цей день щорічно 6 грудня, вітаючи військовослужбовців і вшановуючи пам’ять загиблих героїв. В Ізмаїлі святковий день почався з мітингу на площі Перемоги, на якому були присутні керівництво міста та району, військовослужбовці, громадськість. Мітинг почався з виконання гімну України.
Сильна держава починається із сильної армії, яка є запорукою миру, гарантією незалежності і цілісності країни. Таку спільну думку висловлювали учасники мітингу.


Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів, у тому числі генрал-майора Ігоря Момота, капітана Олександра Світличного, головного корабельного старшину Олександра Хмелярова. По завершенню мітингу присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.


Ви - нащадки славетних військових традицій України, надійний союз держави, гарант територіальної цілісності та суверенітету. Ви щоденно демонструєте мужність, героїзм, відвагу, бойове братство та потужний патріотичний дух. Ваша любов до рідної держави, готовність до самопожертвування та вірність присязі - запорука мирного майбутнього нашого народу - йдеться у поздоровленні Ізмаїльської міської ради та його виконавчого комітету усім війсковослужбовцям з нагоди Дня Збройних сил України!


Автор: nikolaev
Прочитали - 324
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать