Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: НАГОРОДИ КРАЩИМ ВІЙСКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: НАГОРОДИ КРАЩИМ ВІЙСКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

6-12-2017, 17:46
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: НАГОРОДИ КРАЩИМ ВІЙСКОВОСЛУЖБОВЦЯМЩорічно 6 грудня, в день ухвалення Закону України «Про Збройні Сили України» 1991 року, в нашій державі відзначають День Збройних сил України. Ця дата об’єднує та гуртує військовослужбовців Української армії, а її святкування є показником значної ролі цих мужніх людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.


У Білгороді-Дністровському базується кілька військових формувань. Представники військових частин міста отримали поздоровлення зі сцени Гарнізонного Будинку офіцерів. Відкрив захід начальник Білгород-Дністровського гарнізону Сергій Глущенко.


Як зазначив секретар міської ради Олександр Єрошенко, військові, в числі перших, завжди приходять на допомогу у випадках надзвичайних ситуацій. У свою чергу, міська влада готова і надалі співпрацювати і допомагати матеріально військовим частинам, розташованим у місті та районі.


До привітаньввйсковослужбовцям приєднався і голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації.


За сумлінне ставлення до військової служби, виконання завдань щодо захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були відзначені кращі військовослужбовці. Потім відбулася святкова концертна програма, що її підготували митці районного та міського відділів культури.


Автор: nikolaev
Прочитали - 302
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать