Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: БІОМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ У ДІЇ

ІЗМАЇЛ: БІОМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ У ДІЇ

12-01-2018, 17:38
ІЗМАЇЛ: БІОМЕТРИЧНИЙ КОНТРОЛЬ У ДІЇНа державному кордоні України з 1 січня почала здійснюватися фіксація біометричних даних іностранцев. Под біометричний контроль підпадають громадяни з країн, які входять в категорію ризику, а також особи без громадянства. Система фіксації біометричних даних є підсистемою відомчої автоматизованої системи контролю – розповіли у Ізмаїльскому прикордонному загоні.


Біометричного контролю підлягають в основному громадяни країн-постачальників незаконних мігрантів. При цьому інспектор самостійно оцінює ризики і приймає рішення. Так громадяни Молдови не проходять біометричний контроль, але при визначенні ризиків, вони також підпадають під систему фіксації біометричних даних. Найчастіше перетинають пункти пропуску на цій ділянці кордону громадни Російскої Федерації, які також проходять біометричний контроль.


Стаціонарні пристрої зчитування біометричних даних встановлені в міжнародних автомобільних пунктах пропуску Ізмаїльського прикордонного загону - «Нові Трояни», «Виноградівка», «Табакі», «Долинське», «Рені».


Переносні прилади використовуються на залізничних пунктах пропуску «Болград», «Рені», «Фрікацей» і в морських пунктах пропуску в портах Рені, Ізмаїл, Усть-Дунайськ.


Під біометричний контроль не підпадають громадяни до 18 років, глави урядів і держав, дипломатичних представництв та інші. На сьогоднішній день біометричний контроль пройшли більше 70 іноземців.


Автор: nikolaev
Прочитали - 273
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать