Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: День безпечного інтернету

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: День безпечного інтернету

7-02-2018, 17:56
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: День безпечного інтернетуСучасний світі вже неможливо уявити без інтернет. Ми користуємося електронною поштою, читаємо новини, а також спілкуємося у соціальних мережах. Однак, крім безсумнівної необхідністі і користі, інтернет може завдати шкоди і навіть забрати життя людини. Причому, перими під удар потрапляють найбільш вразливі - підлітки. Саме для того аби допомогти одноліткам, а також звернути на себе увагу дорослих, президенти шкільного самоврядування Білгорода-Дністровського приєдналися до всесвітньої акції під назвою «Безпечний інтернет». Керівник міського шкільного самоврядування Наталія Цвікова об'єднала підлітків на базі Білгород-Дністровського Центру дитячої творчості і підтримала їхню ідею


Дівчата і хлопці організували флеш-моб, де кожен небайдужий до інтрнет- насильства, інтернет-тролінгу і інтеренет-переслідування, робить своє фото з хеш-тегом «безпечний інтренет» і викладає в групах соціальних мереж.


В процесі проведення акції і флеш-мобу, підлітки з різних шкіл міста спробують в кожному класі провести зустріч з однолітками, в ході якої вони розкажуть про те, як себе вести, якщо анонімні переслідувачі загрожують і не дають спокою.


Ольга Уткіна, за підтримкою своїх друзів, зуміла зняти соціальний ролик на тему інтернет- буллінг, який активно поширюється серед підлітків. Як зазначає Ольга, найголовніше: не мовчати, якщо тебе переслідують


Ще один фактор - це підтримка батьків. На жаль, сучасні батьки не надають значення проблемам дітей. Або діти боятися розповісти про це самі.


Уже поза кадром до нашій знімальній групі звернулася 13- річна дівчинка, яка розповіла про те, що вона сама півроку тому піддалася інтернет- буллінгу. Як зізналася дівчинка, в останній момент вона знайшла в собі сили розповісти батькам, які міттєво звернулися із заявою до правоохоронних органів. Зазначаємо, шо саме такий крок може вберегти вашу дитини від самогубства. Як правило інтернет- цькування організовують особи з кола знайомих дитини, знайти їх поліції не складе труднощів. І на останок, ще раз закликаємо батьків розмовляти зі своїми дітьми і цікавитися їх життям якомога частіше.


Автор: nikolaev
Прочитали - 468
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать