Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БОЛГРАД: Конкурс «Жінка року»

БОЛГРАД: Конкурс «Жінка року»

7-03-2018, 20:13
БОЛГРАД: Конкурс «Жінка року» Напередодні Міжнародного жіночого дня восьме березня в Болграді пройшли урочисті заходи, присвячені цьому весняному святу.


В цей день зі сцени районного Будинку культури лунали поздоровлення та теплі слова на адресу всіх жінок. Розпочалися урочистості із вручення почесних грамот Одеської обласної ради за багаторічну сумлінну працю та внесок у розвиток району жінкам, які досягли значних успіхів у громадському житті та професійній діяльності.

Також звання «Мати-героїня» було вручено жительці села Нові Трояни Марині Дмитрівні Константинової, яка виховала сімох дітей.


Але ж головною подією цього дня стало оприлюднення переможців та лауреатів щорічного районного конкурсу «Жінка року».


Не дивлячись на складність вибору, серед багатьох претенденток комісія визначила 11 жінок району, яких дійсно можна назвати кращими в своїх номінаціях, які своєю працею вагомо вплинули на розбудову Болградського району.


Переможці були визначені в номінаціях: «Культура і мистецтво», «Громадсько-політична діяльність», «Державне управління», «Торгівля та послуги», «Материнство», «Охорона здоров’я», «Соціальний захист населення», «Освіта та наука», «Сільське господарство, фермерство», «Фінанси та кредит» та «Правоохоронна діяльність»


Нагороди переможцям конкурсу вручили голова райдержадміністрації Денис Мусієнко та голова районної ради Дмитро Димитров.
Крім цього були оголошені лауреати конкурсу у семі номінаціях, які також отримали нагороди та привітання.


Протягом церемонії нагородження переможців та лауреатів вітали їх рідні та колеги по роботі, в їх адресу звучали найкращі слова та побажання, місцеві артисти присвячували їм пісні та танці. Глядацька зала була наповнена позитивною енергетикою, яка передавалася від винуватиць торжества всім присутнім, ще раз нагадуя, що прийшла весна і життя продовжується.


Автор: nikolaev
Прочитали - 397
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать