Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ИЗМАИЛ: В городе работает патрульная полиция

ИЗМАИЛ: В городе работает патрульная полиция

16-03-2018, 18:01
ИЗМАИЛ: В городе работает патрульная полицияМісто Ізмаїл - друге в області, де почне працювати патрульна поліція. В межах міста будуть працювати 82 співробітника згідно свого чергування. Патрулювати вулиці будуть 6-7 машин, а окрім них , ще командирські екіпажі, які проводитимуть моніторинг. Всього у відділі 10 автомобілів, які можна було побачити на урочистій церемонії. Тимчасово відділ патрульної поліції буде розташовуватися в місті Болград, співробітники там вже оселилися. Транспорт для доставки в Ізмаїл надає керівництво міста. У перспективі співробітники відділу бббудуть переведені до Ізмаїла. Адміністрація міста готує будинок під управління відділу. Він розташується на вулиці Телеграфній 72, де раніше працювало міське ДАІ. Ремонтні роботи планують завершити на початку літа. А через 3 місяці в Ізмаїлі планують створити відділ водної патрульної поліції. Катери надасть керівництво міста. На цей час водний патруль діє в Дніпрі та Черкасах.


Патрульна поліція в Ізмаїлі буде нести службу цілодобово. Очолив відділ патрульної поліції старший лейтенант Василь Коряк, бойовий офіцер, який воював у зоні АТО на сході України. Районом будуть займатися сили, які раніше забезпечували безпеку у місті Ізмаїл. Рішення буде прийматись у головному управлінні патрульної поліції України.


Відкриття відділу планувалося ще рік тому, коли в Ізмаїл приїздив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. У ряди відділу патрульної поліції оголошується набір, про це повідомив начальник Департаменту патрульної поліції України, підполковник поліції Євгеній Жуков. Приймають молодих людей як з вищою, так і середньою освітою. Після відбору, спілкування з психологом, майбутніх співробітників навчають безкоштовно. Також надають право отримати безкоштовно вищу юридичну освіту та обрати службу в любому місті України. Зарплата у рядового патрульної поліції 10 тисяч 200 гривень. Начальник Департаменту патрульної поліції України привів приклад Харкова, де зараз у наборі 15 чоловік на одне місце, в Маріуполі – 12 чоловік. Ізмаїл такими цифрами до поки що похвалитись не може. Керівництво міста активно надає допомогу патрульній поліції в Ізмаїлі, бо є мета - забезпечити безпеку на вулицях та дорогах міста.


Керівництвом МВС прийнято рішення по створенню підрозділу аеропідтримки. Таким чином, як заявили спікери, Ізмаїл буде європейським містом з європейською поліцією. А також відзначили, що це не нарощування сили, а забезпечення спокійного життя в місті.
Після урочистості на площі грав оркестр одеської поліції.


Автор: nikolaev
Прочитали - 317
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать