Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: За додаткову охорону треба платити

ІЗМАЇЛ: За додаткову охорону треба платити

5-04-2018, 17:29
ІЗМАЇЛ: За додаткову охорону треба платитиОхороні послуги пропонує аграріям та сільским населеним пунктам поліція охорони, яка є складовою частиною нацполіції, та здійснює свою діяльність на договірних засадах. На засіданні, що відбулася при голові райдержадміністрації, начальник відділу управління поліції охорони запропонував сільським головам захистити майно адміністрації та мешканців населених пунктів. У такому випадку аграріям гарантується безпека під час збору врожаю та його транспортування. Для цього сільським радам чи аграріям потрібно скласти відповідний договір з поліцією охорони на надання цього виду послуг. Управління поліції охорони діє на підставі Закону України «Про національну поліцію». Охорона всього населеного пункту в місяць буде коштувати близько 150 тисяч гривень, за півроку 900 тисяч гривень. Присутніх цікавило, якщо поліція охорони здійснює свої послуги з вогнепальною зброєю, на службовому транспорті, у службовий час, чому за безпеку треба сплачувати.


Виявилося, що нацполіція виконує попереджувальні заходи, та займається розкриттям злочинів, а охорона - це окремий додатковий вид послуг, який надається на оплатній основі. Для цього створено спеціальний відділ. Тому за безпеку свого майна сільським радам треба платити. Поліція охорони навіть надає пільги на розцінки для людей похилого віку. Якщо для села сума 150 тисяч – це занадто, поліція охорони пропонує ставити село на сигналізацію, таким чином, у селі будуть знати, що відбувається у приміщеннях під охороною.


Тим не менш, патрульна поліція все ж таки буде виїжджати у села за необхідністю. На засіданні начальник Ізмаїльського міського відділу управління поліції охорони Олександр Бажак відповів на запитання сільських голів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 216
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать