Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Консенсус знайти важко, але потрібно

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Консенсус знайти важко, але потрібно

18-04-2018, 17:33
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Консенсус знайти важко, але потрібноУ Білгороді-Дністровському група народних обранців уже два рази поспіль зриває проведення пленарних засідань депутатів міської ради. З такою заявою в ході брифінгу виступила Алла Гінак, міський голова Білгорода-Дністровського,


Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету, ціна на водопостачання та водовідведення в місті з 1 квітня підвищилася майже на 5 гривень. Сьогодні ця цифра становить 25 гривень 04 копійки за 1 кубометр. Однак з таким рішенням не погодилася група депутатів, яка ініціювала розгляд даного питання на позачерговій сесії, яку заплановано було провести 30 березня. В той день запропонований порядок денний не знайшов підтримки більшості депутатів. Сессія завершилася, не встигнувши розпочатися. 17 квітня повинна була відбутися чергова сесія міськради, але знову більшість народних обранців проголосували проти порядку денного. Сесія знову була зірвана. В ході брифінгу Алла Гінак озвучила перелік інших життєво важливих для міста питань, які заморожені через те, що вони ніяк не можуть пройти обговорення і отримати погодження депутатського корпусу Білгорода-Дністровського.


Крім цього, не прийнята субвенція з області 3 млн гривень на медицину. Не освоєними залишаються така ж сама сума, яка була виділена на ремонт доріг. Не прийнята програма фінансової підтримки Комунальних підприємств міста, та інше. Для того, щоб знайти вихід їз ситуації, що склалася, Алла Гінак пропонує 19 квітня, о 17.00 скликати загальноміські збори, куди запрошуються всі жителі міста, всі депутати і громадськість. За словами міського голови, вона готова відповісти на будь-які запитання. До якого результату призведе подібний крок, і чи вдасться меру порозумітися з депутатським корпусом, дивіться в наших наступних сюжетах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 224
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать