Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: “Куяльнику” - державний статус

Одеса: “Куяльнику” - державний статус

20-04-2018, 18:12
Одеса: “Куяльнику” -  державний статус“Куяльник” - відомий у країні курорт своїми лікувальними грязями. Цілющі властивості Куяльницького лиману допомагають у профілактиці захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, шлункового тракту, тощо. Курорт “Куяльник” існує вже 180 років, і допомагає багатьом хворим покращювати свій фізичний стан. У Клінічному санаторії імені Пірогова налічується велика кількість лікувальних процедур на основі грязей та рапу Куяльницького лиману. Одна з яких гідрокінезотерапія - це лікувальна гімнастика у басейні, з температурою води у 32 градуси. Головний лікар санаторію “Куяльник” розказала про особливості лікування грязями.


Одна з найбільш популярних процедур у стінах санаторію - грязеві ванни. Лікувальна грязь утворюється в природних умовах під впливом геологічних процесів, і у тонкоподрібненому стані у суміші з водою застосовується у лікувальних цілях. Корисні властивості Куяльницького лиману містять у собі до 15-ти мікроелементів, які беруть активну участь в регенерації всього організму людини, що приймає грязьові або рапні ванни.


Не дивлячись на те, що лікування грязями й досі актуальне, та кількість бажаючих приймати цілющі ванни не зменшується, усе ж будівлі санаторію та поліклініки потребують ремонту. Однак для цього необхідні ресурси та кошти. У ході свого візиту голова державної адмістрації Максим Степанов оглянув комплекс, та поспілкувався з його працівниками. Голова області стверджує, що "Куяльник", згодом, має усі шанси отримати статус курорту державного значення і поступово буде розвиватися.


У випадку, якщо “Куяльник” отримає новий статус на цьому курорті має відбутися суттєві зміни. Зокрема, на березі лиману буде заборонено будь яке будівницьтво. Потік інвесторів бажаючих вкладати кошти у розвиток цього санаторію значно збільшиться.


Зараз Куяльницький лиман знаходиться у досить хорошому гідроекологічному стані - стверджують екологи. У лиман регулярно постачають морську воду, аби вберегти його від посухи. Чергова подача води була проведена 17-го квітня, однак це не може забезпечити повноцінний догляд за станом Куяльницького лиману, оскільки він потребує більше прісної води, аніж морської.


Як вплинуть нові реформи на стан санаторію, та чи отримає відомий одеський “Куяльник” статус курорту державного значення - покаже час.


Автор: nikolaev
Прочитали - 281
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать