Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: 27 сесія райради

ІЗМАЇЛ: 27 сесія райради

25-04-2018, 17:08
ІЗМАЇЛ: 27 сесія райрадиВ ході звітування за 2017 рік голови Ізмаїльської райдержадміністрації Наталії Тодорової, що відбулася у ході 27 сесії райради, було задано питання про майбутнє газопроводу високого тиску, який проводиться до сіл Некрасівка та Ларжанка. Проект будівництва був затверджений ще 10 років тому. Останні 2 роки з обласного бюджету на це надходять кошти. Довгі роки законсервовано будівництво нової школи в селі Камишовка. Депутат Леонід Степаненко звернув увагу на аварійний стан довгострою, який було почато ще за радянськіх часів. Наразі учні займаються у старій школі. На продовження будівництва у району коштів не має. Загальна сума проекту складає 50 мільйонів гривень.


Голова районої ради Василь Антонюк зазначив, що буде звернення до обласної ради, яка є замовником проекту, щодо майбутнього будівництва школи.


У ході сесії депутати заслухали звіти начальника Ізмаїльського відділу поліції Романа Галкіна, та керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Олександра Сари про стан та результати діяльності щодо забезпечення законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Ізмаїльського району за 2017 рік. У порівнянні з іншими районами, правоохоронці показують досить непогані результати. Розкриття злочинів у порівнянні з минулими роками виросла на 10 відсотків. Рівень злочинності в Ізмаїльському районі нижчий за іньших в Одескій області. Найкримінальніше село Озерне. Тут утворилися декілька криміногенних угрупуваннь. Окрім того, вперше у районі, саме в цьому селі почалися земельні конфлікти. Після того як в Ізмаїлі запрацювала патрульна поліція, відділ поліції займається селами. Недостатньо дільничних, які раніше обслуговували 2,5 тисячі чоловік, а тепер 6 тисяч населення. Охопити 5-6 сіл одному дільничному інспектору досить важко. Особового складу не вистачає, тому начальник поліції призвав голів долучати людей до служби в Нацполіції.


Автор: nikolaev
Прочитали - 243
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать