Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » АРЦИЗСЬКИЙ РАЙОН: Виноградівка з сучасним міні-стадіоном

АРЦИЗСЬКИЙ РАЙОН: Виноградівка з сучасним міні-стадіоном

2-05-2018, 17:42
АРЦИЗСЬКИЙ РАЙОН: Виноградівка з сучасним міні-стадіономЩе один населений пункт одеської області став володарем сучасного міні-стадіону зі штучним покриттям. Урочисте відкриття відбулося у селі Виноградівка за участю голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.


Територію стадіону на базі футбольно-спортивного комплексу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, обладнали багатофункціональними тренажерами та освітленням. За грою команд на штучному полі відтепер можна спостерігати з глядацьких трибун. Присутній, голова ООДА, Максим Степанов, зазначив, що стадіон у Віноградівки не єдиний подібний спортивний майданчик в Області: минулого року було збудовано більше 10 таких міні-стадіонів, а цогоріч їх кількість по всій області буде не менше 25 .


У планах обласної держадміністрації також найближчим часом побудувати 15 таких багатофункціональних майданчиків і на цьому не зупинитися й надалі. Зазначимо, що будівництво футбольно-спортивного комплексу в селі Виноградівка Арцизького району розпочалося у 2017 році. За рахунок коштів соціально-економічної субвенції з обласного бюджету виділено 1 мільйон 470 тисяч гривень, а у 2018 році – додатково 200 тисяч гривень.


Окрім того, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав також щорічний фестиваль «Vinogradovka Country Fest». Учасникам заходу вдалося встановити національний рекорд – одночасно в болгарському танці «хоро» взяли участь понад 300 людей. Перед цим очільник регіону нагородив переможців змагань із вільної боротьби, що також традиційно проходять під час фестивалю.


Автор: nikolaev
Прочитали - 250
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать