Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Покращується інфраструктура столиці Придунав’я

ІЗМАЇЛ: Покращується інфраструктура столиці Придунав’я

8-06-2018, 17:33
ІЗМАЇЛ: Покращується інфраструктура столиці Придунав’яРемонтні роботи доріг та тротуарів, спортивних майданчиків в Ізмаїлі не знижують темпів. Продовжуються роботи на вулицях Телеграфна, Авраамівська, буде продовжено роботи по проспекті Мира від вулиці Кишинівської до Клушина, капітальний ремонт площі Миру. Але ще багато під’їзних шляхів до домів, доріг від центру потребують ремонту. В цьому році основні сили направлені на будівництво магістрального водогону на вулиці Некрасова від Першотравневої до Східної. Таким чином, великий район, віддалений від центра міста, нарешті буде забезпечено водою. Вартість робіт на магістральній вулиці Некрасова - 42 мільйони гривень. 10 мільйонів надав обласний бюджет, велика частина коштів фінансується містом. Чому не всі дороги можна зробити за один рік, роз’яснював на засіданні виконкому міський голова Андрій Абрамченко. Проведення ремонтних робіт на вулиці Нахімова у мікрорайоні Південний розпочнеться за планом у вересні-жовтні. Зараз завершується проектування майбутнього ремонту ділянки в районі кінцевої зупинки маршрутки №1. Попередньо, на роботи знадобиться близько 8 млн грн. Дорога там у край поганому стані, тому її збираються зробити проїзною.


За рахунок бюджету розвитку буде фінансуватися будівництво резервної гілки від водонасосної станції Фортеця. Таким чином, місто вирішить проблему водопостачання у випадок аварій в районі Станціоного селища. Роботи планують завершити до кінця літа.


Продовжуються роботи по школах, дитячих садках, де відремонтують те, що необхідно зробити до нового навчального року. Міська влада ставить собі завдання ще й відремонтувати шкільні двори.


Планується конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Конкурсна комісія зверне увагу на зарплатню водіїв. Крім того, перевізникам висунуто вимогу оновити транспорт, який має бути не старше п’яти років. Інші допускатися на конкурс не будуть.


Автор: nikolaev
Прочитали - 233
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать