Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЛІТО - ГАРЯЧА СТУДЕНТСЬКА ПОРА

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЛІТО - ГАРЯЧА СТУДЕНТСЬКА ПОРА

20-07-2016, 21:13
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЛІТО - ГАРЯЧА СТУДЕНТСЬКА ПОРА20 липня-останній день прийому документів від абітурієнтів до середньо-спеціальних навчальних закладів на базі 9 класів. У Білгород-Дністровському медичному училищі набір ведеться за двома спеціальностями: фельдшерська справа і медсестринська. За словами відповідального секретаря приймальної комісії Дмитра Юреско, в цьому році можливість отримати знання на базі неповної середньої освіти зможуть 150 абітурієнтів.

Як розповідає Дмитро Юресько, документи до приймальної комісії подали не тільки з довколишніх районів Одеської області, а й з Київської, Рівненської, Донецької та Житомирської областей. До речі, держзамовлення на бюджетні місця залишається на минулорічному рівні: 73 місця. Але у вступній кампанії поточного року з'явилися деякі зміни. Крім того, що скоротився термін, за який абітурієнту необхідно встигнути подати документи, змінився також і порядок зарахування на навчання для пільговиків. Так, якщо в минулому році, вступити до закладу поза конкурсом мали право інваліди, то в цьому році всі соціально незахищені категорії беруть участь у конкурсі серед квот. Дітям-сиротам, багатодітним, чорнобильцям і переселенцям доведеться зібрати значний пакет підтверджуючих статус, документів, а також брати участь в конкурсі квот, які вираховуються з розрахунку 10% від бюджетних місць.

Вже 21 липня вчорашні 9-тиклассникі приступлять до наступного етапу- складання вступних іспитів. На них чекають тести з біології і диктант з української мови. Прохідний бал в Білгород-Дністровському медучіліщі- 100 балів. Потім- попереду 4 роки незабутнього студентського життя, після якого молодих фахівців чекає вибір: або вчитися далі, або працевлаштуватися за фахом.

До речі, як підкреслили в Білгород-Дністровському медучилищі, їх випускників дуже цінують і без роботи ніхто не залишиться.


Автор: content
Прочитали - 696
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать