Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: «Вилкове» - надійний прикордонний щит півдня Одещини

ІЗМАЇЛ: «Вилкове» - надійний прикордонний щит півдня Одещини

27-07-2016, 21:34
ІЗМАЇЛ: «Вилкове» - надійний прикордонний щит півдня ОдещиниВідділ прикордонної служби «Вилкове» розташований у місті, яке усі називають «Українською Венецією». Тому що Вилкове – це мережа каналів та єриків, по яких пересуваються плавзасоби, як у будь-якому іншому місті автомобілі на звичайних дорогах. Майже кожен мешканець має у своєму господарстві човен, а деякі - по два-три. Місцеві жителі в основному займаються рибальством, заготівлею очерету та веденням господарства на островах дельти Дунаю. Містечко по праву можна рахувати туристичним. Щороку сюди приїздять на екскурсію люди зі всієї України та багатьох країн світу. У дельті європейської суднохідної річки розташований Дунайський біосферний заповідник зі своєю різноманітною флорою та фауною.

Саме у такій місцевості проходить ділянка відповідальності підрозділу охорони державного кордону. Відділ у взаємодії з корабельно-катерним складом Одеського загону морської охорони контролює українсько-румунський кордон по річці Дунай та Чорному морю. Сучасне спеціальне обладнання дозволяє відстежувати оперативну ситуацію. Вздовж річки Дунай виставлені мобільні прикордонні пости на плавучих платформах. Вони обладнані усім необхідним для цілодобового та довготривалого несення служби прикордонними нарядами. Пости забезпеченні технічними засобами охорони державного кордону та зв’язком не тільки з прикордонними підрозділами а й румунськими колегами. При кожному мобільному посту знаходиться малі прикордонні катери для швидкого реагування на зміну в обстановці.

Прикордонники тісно співпрацюють з одним із підрозділів державного підприємства «Дельта-Лоцман», з яким постійно здійснюють обмін інформацією про рух суден по ділянці відповідальності. Також охоронці кордону несуть службу на острові Зміїний, де здійснюють контроль за виключною (морською) економічною зоною. У цьому році прикордонними нарядами було затримано трьох порушників, а також вилучено у браконьєрів та передано за компетенцією майже 700 кг рибин, більше 5 км сіток, 6 засобів незаконного промислу та 9 човнів. На сьогодні відділ прикордонної служби «Вилкове» є надійним прикордонним щитом півдня Одещини.


Автор: content
Прочитали - 698
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать