Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: ЗМІНЕНО ПРАВИЛА ПЕРЕТИНАННЯ КОРДОНУ ГРОМАДЯНАМИ З ДІТЬМИ

ІЗМАЇЛ: ЗМІНЕНО ПРАВИЛА ПЕРЕТИНАННЯ КОРДОНУ ГРОМАДЯНАМИ З ДІТЬМИ

2-11-2016, 19:02
ІЗМАЇЛ: ЗМІНЕНО ПРАВИЛА ПЕРЕТИНАННЯ КОРДОНУ ГРОМАДЯНАМИ З ДІТЬМИВ Ізмаїльському прикордонному загоні пройшов брифінг щодо посилення контролю під час виїзду за кордон громадян України, які не досягли 16-річного віку. Відтепер, такі діти можуть виїжджати за кордон у супроводі одного з батьків без надання нотаріально засвідченої згоди іншого. Для цього в паспортному документі дитини повинна стояти відмітка про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном, а не тимчасовий консульський облік. У заході взяли участь представники ЗМІ міста Ізмаїл. Брифінг розпочав начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону майор Ігор Перегняк. Після чого слово було надано заступнику начальника відділу прикордонного контролю штабу підполковнику Андрію Єгорову. Він роз’яснив, що Правила перетинання кордону змінено згідно постанови КМУ від 19 жовтня.

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які постійно проживають за кордоном. Зауважив, що до внесення змін такий виїзд був можливий також за наявності відмітки про тимчасовий консульський облік, що в подальшому могло призвести до оскарження правомірності виїзду. Новий порядок запроваджено, аби запобігти незаконному вивезенню за кордон дітей одним із батьків без дозволу другого. Він буде сприяти захисту прав як дітей, так і другого з батьків.

По завершенні брифінгу начальник прес-служби загону Ігор Перегняк зауважив, що у разі виникнення питань громадяни можуть звертатися до ізмаїльського прикордонного загону, за адресою: вул. Г. Музиченко, 31, або за тел. (048-41) 2-31-58, чи за електронною адресою: izmail_zagin@pvu.gov.ua

Також інформацію про порядок перетинання державного кордону можна дізнатися на офіційному сайті Державної прикордонної служби України, або по телефону служби «Довіра» (044) 527-63-63.


Автор: content
Прочитали - 785
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать