Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Шана українським вiйськовослужбовцям

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Шана українським вiйськовослужбовцям

7-12-2016, 20:21
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Шана українським вiйськовослужбовцямУ просторому залі Будинку офіцерів зібралися військовослужбовці Білгород-Дністровського гарнізону та їх родини, ветерани збройних сил, почесні гості та молодь міста. Офіційну частину заходу відкрив полковник Сергій Глущенко-начальник Білгород-Дністровського гарнізону. Командир говорив про згуртованість української армії, її доблесті і відданості Батьківщині, про те, що наші військовослужбовці змогли зупинити поширення військової агресії з боку Російської Федерації і зараз тримають лінію зіткнення між мирним життям, яким живе більшість населення, і хаосом, і полум'ям війни. Полковник зазначив, що в місті Білгороді-Дністровському гарнізон, як і всі ВСУ, переживає період розвитку.

З привітаннями до солдатів і матросів звернувся начальник міського управління з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи. Юрій Майзліс зазначив, що особливий склад військових частин гарнізону Білгорода-Дністровського демонструє патріотизм, витримку, самовіддачу і високі професійні досягнення при виконанні наказів командування. .

Юрій Майзліс нагородив грамотами за сумлінне виконання службових обов'язків найкращих воїнiв. Свято продовжилося великою концертною програмою, присвяченою життю сучасної української армії. Танці змінювалися віршами і піснями, викликаючи схвальні оплески присутніх. До речі, серед військовослужбовців, все частіше, можна помітити молодих жінок, які нарівні з чоловіками самовіддано несуть службу Батьківщині, зберігаючи спокій мирного населення. І такий вибір професії заслуговує окремої поваги.


Автор: content
Прочитали - 501
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать