Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЛЮТИЙ РОЗЛЮТИВСЯ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЛЮТИЙ РОЗЛЮТИВСЯ

8-02-2017, 23:13
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЛЮТИЙ РОЗЛЮТИВСЯЗима знову перевiряє комунальні служби Білгорода-Дністровського на міцність. Крижаний дощ, мокрий сніг, мороз та моментальне обмерзання на автошляхах – все це приносять незручностi як пішоходам, так і автомобілістам. За інформацією заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова, головною проблемою міста на сьогоднішній день є ожеледь і обмерзання електричних мереж. З 17 години 7 лютого до 6 ранку 8 лютого на території міста працювали дві одиниці техніки Центру «Благоустрій», які посипали проїжджу частину вулиць піщано-соляною сумішшю. Всього на ці цілі витрачено по 10 тонн піску і солі. З раннього ранку до процесу приєдналися майже 30 двірників, які посипають піском пішохідні доріжки, паркові алеї та зупинки пасажирського транспорту. Заступники міського голови, керівники комунальних установ міста, міжрайонної міської лікарні, освіти, відділу поліції відзвiтували про готовність протистояти можливій стихії.

Кожна зі служб, що відповідає за забезпечення міста водою, теплом, електроенергією, продуктами харчування, лікарськими препаратами, очищення вулиць від снігу доповіла про свої дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Слід зазначити, що до боротьби з новою хвилею негоди служби міста готові. Чітко розподілені їх обов'язки, створений штаб по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Однак оптимістичні прогнози стримує техніка, більшість з якої служить далеко не один рік.

Як зазначив заступник міського голови Альберт Алтухов, протистояти стихії можна тільки в тісній співпраці всіх служб, підприємств міста та військових частин. Також, щоб уникнути випадків травматизму, в зв'язку зі штормовим попередженням, на 8 лютого було скасовано всi заняття в загальноосвітніх та дошкільних установах міста та району.


Автор: nikolaev
Прочитали - 425
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать