Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Мобільний автоматизований радіаційний комплекс.

ІЗМАЇЛ: Мобільний автоматизований радіаційний комплекс.

19-04-2017, 19:56
ІЗМАЇЛ:  Мобільний автоматизований радіаційний комплекс.Переважна більшість пунктів пропуску, що розташовані на ділянці відповідальності Ізмаїльського загону обладнані автоматизованими комплексами контролю за переміщенням радіоактивних речовин та ядерних матеріалів, а також переносними приладами радіаційної розвідки. Прикордонники Ізмаїльського загону під час здійснення контролю в пунктах пропуску, вживають усіх необхідних заходів з виявлення та припинення спроб переміщення таких матеріалів. Цей мобільний автоматизований радіаційний комплекс виконує роль мобільного пересувного пункту контролю по недопущенню незаконного переміщення радіоактивних речовин та ядерних матеріалів. Прикордонники Ізмаїльського загону під час здійснення контролю в пунктах пропуску, вживають усіх необхідних заходів з виявлення та припинення спроб переміщення таких матеріалів. Кожен автомобіль чи пішохід з цією метою піддається огляду. У разі виявлення радіоактивних матеріалів поза пунктом пропуску, охоронці кордону здійснюють їх фізичний захист до моменту передачі за компетенцією. Переважна більшість пунктів пропуску, що розташовані на ділянці відповідальності Ізмаїльського загону обладнані автоматизованими комплексами контролю за переміщенням радіоактивних речовин та ядерних матеріалів, а також переносними приладами радіаційної розвідки, серед яких ідентифікатори, які дозволяють визначити тип речовини.

Начальник відділення РХБЗ тримав особистий прилад кишенькового типу призначений для безпеки. Такий прилад є у кожного прикордонника, який входить до складу наряду у пунктах пропуску. Саме переносні прилади радіаційної розвідки допомагають прикордонникам знайти джерело випромінювання та одразу ж його класифікувати. У разі виявлення перевищеного природного радіаційного фону портальні монітори передають інформацію на монітор оператора. Після чого, даний транспортний засіб виводиться із загального потоку в окреме місце та піддається детальному огляду.

Мобільний автоматизований радіаційний комплекс встановлений на базі «Peugeot Boxer» і має усю необхідну апаратуру для виявлення заборонених предметів. На лівій частині кузову автомобіля портальні монітори, що передають інформацію оператору комплексу. Окрім цього, ведеться он-лайн відеозапис усіх транспортних засобів, на які спрацював комплекс. Агрегати комплексу живляться від промислової мережі, проте є дизель-генератор для роботи їх у польових умовах. Окрім роботи у пунктах пропуску спеціальний автомобіль може використовуватись і на «зеленому кордоні». Його функції також - оперативне реагування та доставка фахівців в район радіаційного інциденту; надання допомоги підрозділам охорони кордону в нормалізації радіаційної обстановки; проведення технічного обслуговування приладів радіаційної розвідки і навчання персоналу.

Відмітимо, що високий рівень підготовки персоналу Ізмаїльського загону та сучасне обладнання надає впевненість у тому, що не буде допущено проникнення на територію України незаконних радіоактивних речовин та ядерних матеріалів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 372
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать