Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЬКИЙ: ВИКОНКОМ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЬКИЙ: ВИКОНКОМ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ.

17-05-2017, 22:26
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЬКИЙ: ВИКОНКОМ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ.В ходi засідання члени виконкому погодили зміни та доповнення до “Правил благоустрою, забезпечення чистоти міста Білгород-Дністровського. Так званий «Кодекс чистоти» було затверджено рішенням Білгород-Дністровської міської ради ще у 2009 році. Свiй звіт комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання-1» за підсумками роботи у 2016 році представив начальник КП Володимир Красовський,

Як зазначив Володим Красовський, в планах установка ще 1200 світильників, що дасть економію 35-40 тис гривень на місяць. Це майже 1 млн гривень додаткових коштiв на рік. Далi члени виконкому прийняли рішення “Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в місті Білгороді-Дністровському у 2017 році”. Цім документом погоджені умови розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі на території міста. На засіданні також були затверджені заходи святкування Дня міста Білгорода-Дністровського у 2017 році, і погоджене виділення з бюджету 195 тис. грн. на вказані цілі.

Прийняте рішення організувати проведення вечірньої і нічної оптової торгівлі сільськогосподарською продукцією в літній період з 15 травня по 30 вересня 2017 року по вулиці Ізмаїльській біля центрального ринку - на території приміської автостанції (після закінчення пересування автобусів, для торгівлі з транспортних засобів). На завершення засідання члени виконкомупозитивно розглянули деякі питання архітектури та містобудування Білгорода-Дністровського.


Автор: nikolaev
Прочитали - 464
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать