Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: ДЕПУТАТИ ПОВИННІ ВЧИТИСЯ ПОРАЗУМІННЮ.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: ДЕПУТАТИ ПОВИННІ ВЧИТИСЯ ПОРАЗУМІННЮ.

8-06-2017, 21:53
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: ДЕПУТАТИ ПОВИННІ ВЧИТИСЯ ПОРАЗУМІННЮ.У складі депутатського корпусу Тузловськоi територіальної громади загалом 14 осіб. В середині травня один з депутатів написав заяву про складання з себе депутатських повноважень. У зв'язку з цим існує чітко прописана законодавством процедура проведення проміжних виборів, день яких призначає ЦВК. У Тузлах такі вибори відбулися 28 травня. Однак частина депутатів не згодна з результатом виборів. І вже вкотре це питання обговорювалося в ході позачергової сесії сільради.

На порядку денному сесії було всього 3 питання. І всі вони стосувалися проведених позачергових виборів. Спочатку одноголосно затвердили нову кандидатуру в складі депутатського корпусу Наталію Катаркову. Далi торкнулися теми результатів виборчого процесу і на трибуну вийшла голова виборчої комісії, але саме тут виникло непорозуміння

Деякі депутати вже після виборів, що відбулися продовжували оспорювати дату їх проведення, скаржилися на те, що їм не повідомили про терміни подачі кандидатур, а також оскаржували суму, яку згідно із законодавством, потрібно виділити з бюджетних коштів сільради на проведення виборів. Складалося враження, що дехто з них зовсім не знайомий з буквою закону і процедурою виборчого процесу

У суперечках про суму кошториса, витраченного на виборчій процес, перейшли до заключного 3-го питання: внесення змін до бюджету села. Відповідно до кошторису і згідно із Законом України, на вибори потрібно перерахувати з бюджету села 53 тисячі гривень. Це оплата праці 24 осіб, які працювали в складі виборчої комісії. Але саме це питання ніяк не можуть вирішити депутати Тузловськоi сільради з 17 травня, коли засідання сесії переносилося одне за одним. Вони не згодні з сумою кошторису. Але чому? Ніхто толком пояснити не може. Суперечки в залі тривали, аж поки слово не взяв Трифон Антов, народний депутат, який прибув в Тузли за запрошенням жителів громади.

Однак, вислухавши доводи народного депутата, присутні в залі народні обранці проголосували проти проекту рішення. А це означає, що члени виборчої комісії залишаться без зарплати на невизначений термін. Також сільрада тепер понесе штраф в розмірі 32 тисяч гривень за кожне порушення. Тобто гроші з бюджету, які повинні були піти на потреби селян, через чиїсь примхи вилетять у трубу. Розуміючи це, депутати більшістю голосів все ж проголосували проти. Присутні в залі селяни висловили своє обурення. У залі звучали вигуки про те, що 32 тисячі штрафу повинні виплатити з власної кишені ті депутати, які не підтримали проект рішення. Свій висновок озвучив і народний депутат Трифон Антов.

В ході коментаря, Трифон Антов задався питанням бездіяльності секретаря сільради Алексея Семещенко, який постійно відсутній на робочому місці і перекрив доступ до архіву з документами. Про те, як будуть розвиватися події в Тузлах далі, дивіться в наших наступних сюжетах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 304
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать