Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Державний кордон України.

ІЗМАЇЛ: Державний кордон України.

21-06-2017, 20:49
ІЗМАЇЛ:  Державний кордон України.Державний кордон України проходить безпосередньо по фарватеру ріки Дунай. Особливостями прикордонної служби Ізмаїльського загону є охорона даної ділянки відповідальності, контроль за випуском маломірних плавзасобів, проходженням суден закордонного прямування, недопущення порушень повітрянного простору. Прикордонниками неоднаразово фіксувалися факти спроби порушень державного кордону, а також здійснення бракон’єрської діяльності. Останнє - не основна функція прикордонної служби. Прикордонниками зафіксовано більше 20 випадків за півроку. Всі маломірні плавзасоби, риболовецькі сітки передавалися в налогову інспекцію. Контроль та запобігання діяльності бракон’єрів прикордонники здійснюють спільно з підрозділами державної рибохорони.

На озброєні Ізмаїльського прикордонного загону три прикордонних катери, прибори нічного, тепловізійного спостереження, також є постійна взаємодія з суміжною румунською стороною.

Про це дізналися присутні журналісти різних видань міських та обласних. Начальник відділу прикордонної служби «Ізмаїл» майор Руслан Дзюра нагадав, що таке прикордонний режим, смуга та певні режимні обмеження. Розуміння має бути у кожного громадянина і в першу чергу у журналіста.

Останнім часом порушення державного кордону зменшились, за допомогою оперативних засобів війсковослужбовці Ізмаїльського прикордонного загону намагаються протидіяти таким спробам починаючи від тилової ділянки, завершуючи безпосередньо лінією державного кордону. Також за допомогою журналістів проводиться робота з місцевим населенням, щоб здобувати інформацію не тільки від своїх сил, а й від жителів жителів, що живуть у прикордонній території. Журналісти на прикордонному катері побачили острова Татару, Малий та Великий Далер, Кілійський острів, які кожного дня з ріки Дунай відкриваються прикордонникам при огляді даної ділянки.


Автор: nikolaev
Прочитали - 457
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать