Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: “ПІРАТИ” В АККЕРМАНЬСКІЙ ФОРТЕЦІ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: “ПІРАТИ” В АККЕРМАНЬСКІЙ ФОРТЕЦІ

20-09-2017, 18:03
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: “ПІРАТИ” В АККЕРМАНЬСКІЙ ФОРТЕЦІБагатовікові мовчазні стіни Аккерманській фортеці заполонив дитячий сміх: галасливі зграйки дітлахів віднедавна стали тут постійними відвідувачами. Для них відкрився квест-парк під романтичною назвою «Пірати Карибського моря». Як розповідає Олена Іванова, директор квест-парку, ідея його відкриття народилася рік тому. На місці зруйнованого п'ятого двору Аккерманській фортеці, мітці Одеської кіностудії проводили зьомки художнього фільму під назвою «Тарас Шевченко, повернення легенди». На цьому місці були колись розгорнуті декорації. Після завершення зйомок, частина декорацій так і залишилася не розібраною, тому що телевізійники вирішили залишити їх на користь фортеці. Велика пустинна частина двору і залишки декорацій й наштовхнула керівництво на дуже цікаву ідею.

Як впевнена Олена, ідея проведення родинного відпочинку, дуже швидко знайде своє визнання серед дітей і дорослих. Тут можна не тільки пострибати, побігати і позайматися рухливим відпочинком, а й проявити неабияку кмітливість і дізнатися багато цікавого з історії.

До речі, завдання захоплюють не тільки дітей, а й дорослих. І поки ми намагалися пострибати по пеньках, пройти лабіринтом і відшукати піратську карту, в квест-парк завітали другокласники з міської школи-саду. Спочатку діти вдягнули піратське вбрання і прийняли символічну “клятву пірата”.

Потім, дітлахи взялися проходити всі етапи квесту, завершивши його пошуком скрині зі скарбами. А в якості скарбів вони отримали солодощі та чудовий настрій. До речі, як повідомили керівники КП «Фортеця», вони вже зараз готують зимовий варіант квест-парку. Так що: родинний відпочинок буде доступний не тільки влітку, а й взимку.


Автор: nikolaev
Прочитали - 413
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать