Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » 10-та позачергова сесія обласної ради проходить в Одесі

10-та позачергова сесія обласної ради проходить в Одесі

26-04-2017, 12:40
10-та позачергова сесія обласної ради проходить в ОдесіРозпочала свою роботу десята позачергова сесія обласної ради VII скликання. На початку засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи.

Перед тим, як перейти до розгляду порядку денного голова обласної ради Анатолій Урбанський вручив депутату обласної ради, керівнику постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Анатолію Садовнику Почесну грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Також Анатолій Урбанський вручив Почесні відзнаки та цінні подарунки – наручні годинники колегам по депутатському корпусу. Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 85-річчя заснування Одеської області Почесною відзнакою Одеською обласної ради були нагороджені депутати Юрій Дімчогло та Олег Кутателадзе, а цінними подарунками – Князь Хачатрян та Ольга Юрко.

Далі голова регіонального парламенту закликав колег до конструктивної роботи.
Автор: nikolaev
Прочитали - 485
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать