Южная волна HD на youtv
Регистрация
» Збери колекцію, створи музей!

Збери колекцію, створи музей!

22-10-2019, 17:08
Збери колекцію, створи музей!В Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О. В. Блещунова команда наукових співробітників розробила настільну гру «Збери колекцію, створи музей». 22 жовтня глядачам було презентовано пробний екземпляр, який перед запуском у виробництво було протестовано в фокус-групах.
Таким чином, вважають співробітники, Музей особистих колекцій може прищепити інтерес до колекціонування, оскільки у комп'ютерні ігри людина грає в своєму гаджеті, не спілкуючись з однолітками чи батьками, а музейні настільні ігри дозволяють дізнаватися нове, розвивають мислення та навички комунікації», - зазначає директорка музею Світлана Остапова.
Збери колекцію, створи музей!

Гра «Збери колекцію, створи музей» відображає специфічну музейну тематику та розрахована на вік від 7 років.
Сенс гри - зібрати колекцію сумлінним способом. В ході гри можна не тільки поповнити свою колекцію на "чорному" ринку, але й знайти скарб. Планується випустити 100 екземплярів гри, з яких 10 залишаться в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О. В. Блещунова, а іншими музейники поділяться з колегами, спеціальними дитячими установами, бібліотеками. Якщо гра виявиться затребуваною, музей відновить тираж для вільного продажу.


Автор: Julia
Прочитали - 103
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать