Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 22.05.2019

СВІТОВІ НОВИНИ - 22.05.2019

22-05-2019, 19:23
СВІТОВІ НОВИНИ - 22.05.2019 ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 22.05.2019:

США: Підвищення витрат на стримування Росії

До Палати представників Конгресу США внесений законопроект про збільшення фінансування для протидії Росії на 30 млн доларів. Зокрема, Конгрес США запросив щонайменше 280 млн доларів на фінансування Фонду щодо протистояння російському впливу в наступному фінансовому році . Законопроект має схвалити палата представників і сенат, а також підписати президент США Дональд Трамп. Додамо, 20 травня група законодавців закликала президента США реалізувати всеосяжну стратегію, мета якої усунути загрози безпеці, з якими стикаються США та їх союзники.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Польща проти "брексита"

Глава Європейської ради Дональд Туск, який раніше очолював уряд Польщі, призвав мешканців Лондона проголосувати за його колишнього міністра фінансів. Яцек Ростовський балотується в Європарламент від британської групи Change UK, яка виступає за збереження членства в ЄС. Ростовський, який сам народився в Лондоні назвав своїм головним завданням виграти більше часу для народів Сполученого королівства, щоб вони встигли переглянути своє відношення до "брекситу".

ЧЕХІЯ: Антиурядова демонстрація

Тисячі людей зібралися на головній площі Праги у вівторок з вимогою відставки міністра юстиції Марії Бенешової, яка, як затверджують самі протестувальники, перешкоджає розслідуванню звинувачень на адресу чеського прем'єр-міністра Андрія Бабіша. А ось він називає відкриту проти нього справу про корупцію політично сфабрикованою. На виборах в Європарламент, які пройдуть у Чехії вже 24 травня, партію "Акція невдоволених громадян", яку очолює Бабіш, називають фаворитом.

США: Безпечний аборт - це право людини

"Безпечний аборт - це право людини", "Не перетворюйте аборт на злочин" - плакати з такими написами тримали учасники акції, яка пройшла біля будівлі Верховного суду США. Маніфестанти виступають проти рішення влади восьми штатів посилити законодавство про аборти. Найжорстокіший закон про аборти був ухвалений в Алабамі. Виключення не передбачені навіть у разі згвалтування. Згідно з документом, перервати вагітність жінка може тільки, якщо її життю загрожує небезпека. Закон також передбачає суворе покарання для лікарів, які наважаться провести подібну операцію : їм може загрожувати до 99 років в'язниці.

ЄС: Остаточна відмова від пластику

Рада Євросоюзу схвалила директиву, яка забороняє одноразові пластикові вироби, якщо можна використовувати альтернативні. Згідно з директивою, до 2025 року пластикові пляшки повинні містити щонайменше 25% матеріалу, який можна переробляти. Виробників пластикової продукції зможуть притягати до відповідальності, а тютюнову галузь залучити для відшкодування коштів за утилізацію недопалків. Країни-члени Євросоюзу мають два роки, щоб узгодити національне законодавство з новими нормами. Щорічно європейці виробляють 25 мільйонів тон пластикових відходів, але менше ніж 30% збирають для переробки. І найжахливіше - понад 80% морського сміття – саме пластик.


Автор: nikolaev
Прочитали - 260
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать