Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 05.06.2019

СВІТОВІ НОВИНИ - 05.06.2019

5-06-2019, 17:19
СВІТОВІ НОВИНИ - 05.06.2019ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 05.06.2019:

СУДАН: Загострення кризи і формування тимчасового уряду

Голова Військової Ради - перехідного органу влади Судану Аль-Бурхан заявив, що має намір сформувати тимчасовий уряд - у тому числі і для організації загальних виборів в країні. Голосування повинне пройти впродовж найближчих 9 місяців. Голова тимчасової влади також пообіцяв розслідувати загибель маніфестантів у Хартумі. За останніми даними, жертвами сутичок стали більше 60 суданців. Нагадаємо, напередодні правоохоронці із застосуванням сили демонтували наметовий табір перед штаб-квартирою військового командування Судану, що призвело до масових заворушень.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Протести: Правда чи фейк

Фейковими назвав президент США Дональд Трамп новини про протести проти його візиту до Великобританії. Проте, на вулиці багатьох міст, зокрема Лондона, вийшли декілька тисяч незадоволених приїздом американського лідера. Маніфестація дістала назву "Карнавал опору", але чисельність протестів в рази поступається торішнім. Звертаючись до демонстрантів, лідер лейбористів Джеремі Корбін назвав їх "живим втіленням демократичного суспільства".

США: На авіаносці "Авраам Лінкольн" пройшли навчання

На тлі напружених стосунків між Іраном і США американський авіаносець "Авраам Лінкольн" несе службу в Аравійському морі неподалік від Омана. В неділю США оголосили, що стратегічні бомбардувальники Б- 52, розташовані на авіаносці, провели тренувальні навчання з імітацією ударних операцій.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Зміна клімату і гроші

Більше 200 найбільших міжнародних компаній недооцінюють ризики зміни клімату. Це може коштувати їм в цілому майже 1 трильйон доларів збитків в найближчі 5 років. Про це йдеться в звіті некомерційної організації CDP, що розкриває дані про дії великих корпорацій у довкіллі. Експерти проаналізували дані 215 найбільших компаній, від Apple і Microsoft до Nestle. За словами представників організації, стурбованість інвесторів різко зросла разом зі змінами клімату.

БАНГЛАДЕШ: Встигнути до свята

Тисячі людей буквально штурмували залізничні станції Дакки в надії повернутися додому на свято Ураза-Байрам. Близько 20 мільйонів чоловік живуть і працюють в столиці Бангладеш, а на свята возз'єднуються зі своїми сім'ями в провінціях. В країні закінчення місяця Рамадан святкується в середу 5 червня. Свято, що відмічається з нагоди закінчення поста в місяць Рамадан, - одне з найголовніших в мусульманському календарі.

США: На Apple чекають зміни

Зміни заради особистої безпеки. Компанія Apple представила клієнтам новий механізм авторизації в сторонніх додатках за допомогою Apple ID - замість аутентифікації через соцмережі. Відтепер персональні дані і інформація про місце розташування користувачів під замком, стверджують розробники. Інше нововведення, про яке було оголошено на Всесвітній конференції розробників у Сан-Хосе - закриття iTunes. На заміну сервісу прийдуть три нові додатки - Apple Music, Apple Podcasts і Apple TV.


Автор: nikolaev
Прочитали - 103
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать