Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 06.06.2019

СВІТОВІ НОВИНИ - 06.06.2019

6-06-2019, 17:50
СВІТОВІ НОВИНИ - 06.06.2019ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 06.06.2019:

ЧЕХІЯ: Масові антиурядові протести

Масові протести в Чехії. Головна вимога - відставка прем'єр-міністра Андрія Бабіша. Аби виразити своє невдоволення діями вдали на вулиці чеської столиці Праги вийшли майже 120 тисяч чоловік. Ця акція стала наймасовішою з моменту "оксамитової революції" 1989 року, яка призвела до падіння комуністичного режиму в Чехословаччині. Бібаша звинувачують в незаконному використанні дотацій Євросоюзу. Учасники акції звернулися до нещодавно призначеного міністра юстиції, з чиєю допомогою, на думку маніфестантів, Бабіш може уникнути справедливого покарання.

СУДАН: Військові до переговорів готові

Суданська армія готова до перемовин опозицією без попередніх умов. Про це заявив голова Військової ради Абдель Фаттах Аль-Бурхан. Опозиція вимагає негайного відходу військових від влади і передачі повноважень новому цивільному уряду. Раніше альянс "За свободу і зміни" виступив проти проведення загальних виборів в найближчі 9 місяців. Нагадаємо, в понеділок армія із застосуванням вогнепальної зброї розігнала масову маніфестацію в Хартумі - в результаті загинуло 60 чоловік.

КНДР: Угода з США під загрозою

Влада Північної Кореї заявила, що підписана рік тому угода з США може виявитися під загрозою через те, що "Вашингтон усе більш відверто намагається силою подавити Пхеньян" і "лише наполягає на односторонній здачі ядерної зброї". За декілька днів до цього південнокорейські ЗМІ повідомили, що в КНДР були страчені декілька дипломатів, яких звинуватили в зраді і шпигунстві на користь США.

ФРАНЦІЯ: День пам’яті героїв Другої Світової війни

Салютом зустріла Франція героїв Нормандії, що звільнили її від гітлерівської окупації. 300 ветеранів британських королівських збройних сил, кожен з яких брав участь у операції в Нормандії, що стала відкриттям другого фронту в Європі, підійшли до французьких берегів на круїзному судні "Будікка". А ось у французькому місті Кан згадували героїв Опору. В церемонії взяв участь президент республіки Еммануель Макрон.

ІТАЛІЯ: Стурбованість ЄС через держборг

Італія намагається модернізувати свою економіку: добитися стійких темпів її зростання і стабільності. Проте маршрут, яким Рим йде до цих цілей, серйозно турбує Брюссель. Проведені в країні реформи, як вважають в Єврокомісії, не дають належного ефекту. Державний борг Італії перевищує 2 трильйони євро. У плані розвитку ситуації, прогнози італійських експертів і Евростата не збігаються. Італійці зберігають позитивний настрій і планують у 2021-му році скоротити держборг. Тоді як у Брюсселі вважають, що він може зросте ще на 3%.

ДАНІЯ: Новий політичний вектор

Виборці в Данії проголосували за зміну політичного курсу: на виборах до парламенту вони віддали більшість соціал-демократам. Їх лідерка - 41-річна Метте Фрідеріксен подякувала своїм прибічникам. Основними темами передвиборчої кампанії на всьому просторі політичного спектру соціал-демократичної партії Данії були можливе зменшення соціальних витрат і обмеження імміграції.


Автор: nikolaev
Прочитали - 256
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать