Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 16.07.2019

СВІТОВІ НОВИНИ - 16.07.2019

16-07-2019, 17:46
СВІТОВІ НОВИНИ - 16.07.2019ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 16.07.2019

БЕЛЬГІЯ: Євросоюз вводить штрафи проти Туреччини

Міністри закордонних справ країн Євросоюзу ухвалили штрафні заходи у відповідь на дії Туреччини з розвідування газових та нафтових родовищ поблизу узбережжя Кіпру. Йдеться, зокрема, про скорочення фінансових виплат Євросоюзу Туреччині та припинення переговорів щодо угоди про авіасполучення. “Провокації з боку Туреччини для нас усіх неприйнятні, і ми перебуваємо на боці Кіпру”, – заявив держміністр з європейських питань в МЗС Німеччини Міхаель Рот. Туреччина окуповує північну частину острова з 1974 року і вважає ці води своєю територією. У той же час Євросоюз і зокрема Кіпр вважають всі води довкола острова кіпрською територією.

СОМАЛІ: Терористи не залишають країну у спокої

Щонайменше 26 людей загинули і ще 56 отримали поранення в терористичному нападі, що стався у портовому місті Кісмайо на півдні Сомалі. Терорист-смертник протаранив автомобілем, завантаженим вибуховими речовинами популярний готель Медіна. Президент штату Ахмед Мохамед Іслам заявив, що серед загиблих - 10 іноземців з Кенії, Канади, Америки, Китаю і Танзанії. Силам безпеки вдалося вбити трьох терористів з групи "Аль-Шабаб - ця терористична група взяла на себе відповідальність за напад.

ІНДІЯ: Мусонні дощі - лихо для країни

Понад півсотні людей стали жертвами негоди в семи індійських штатах на півночі країни, в яких вже тиждень йдуть мусонні дощі. В результаті різних інцидентів, пов'язаних зі стихією, загинула в цілому 51 людина. Одним з найбільш постраждалих штатів став Ассам, де загинули 11 осіб. Всього стихія торкнулася тут життя 2,5 мільйони людей. Втім, відступати природа не поспішає – в найближчі два дні метеорологи прогнозують ще більше дощу на північному сході Індії.

ФРН: Страйкують 2000 працівників Amazon

Понад 2 тисяч працівників Amazon по всій Німеччині страйкують через зарплату. Виступи під девізом "Досить знижок на наші доходи" збіглися з "прайм-днем" на Amazon, коли американський гігант роздрібної торгівлі онлайн пропонує своїм "прайм-клієнтам" велики знижки. "Компанія повинна визнати колективні договори заробітної плати для секторів роздрібної торгівлі та поштових замовлень", - сказав представник профспілок. Amazon має 12 складів в Німеччині. В компанії раніше запевняли, що працівники спочатку отримують біля 11 євро на годину, а за два роки зарплата становить в середньому 2397 євро на місяць. Такі показники, на думку роботодавця, є конкурентними на німецькому ринку праці.

АЗЕРБАЙДЖАН: До Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО внесено 29 нових об’єктів

В Баку завершилася щорічна сесія комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, на якій експерти з усього світу розширили список пам'яток і природних об'єктів на 29 позицій. Азербайджан запропонував внести до списку Старе місто, з його Дівочої вежею 12 століття. У числі 29 об'єктів, які поповнили список , значиться древнє місто Вавилон, що знаходиться на території сучасного Іраку. У комюніке ЮНЕСКО відзначається, що руїни міста "є унікальним свідченням однієї з найвпливовіших імперій стародавнього світу". Конвенція ЮНЕСКО - це юридичний документ, підписаний 193 країнами.

США: Населення Землі до 2050 року збільшиться на 2 мільярди чоловік

«9 країн – Індія, Нігерія, Пакистан, Конго, Ефіопія, Танзанія, Індонезія, Єгипет та Сполучені Штати – становитимуть більш ніж половина прогнозованого зростання населення у світі до 2050 року. У повідомленні ООН значиться, що за прогнозами, до 2050 року додасться ще 2 мільярди людей. Згідно з даними ООН, 27 країн відчули скорочення населення на 1 відсоток. Але це контрастує зі зростанням населення в інших регіонах. Наприклад, населення африканських країн на південь від Сахари до 2050 року подвоїться.


Автор: nikolaev
Прочитали - 388
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать