Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 23.08.2019

СВІТОВІ НОВИНИ - 23.08.2019

23-08-2019, 14:54
СВІТОВІ НОВИНИ - 23.08.2019ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 23.08.2019

ФРАНЦІЯ: Макрон відхилив пропозиції Джонсона

Президент Франції Еммануель Макрон в ході зустрічі в Парижі з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном назвав проект ірландського "бекстопа" незамінним для угоди "брексита". За словами Макрона, переговори між Євросоюзом і Великобританією про умови її виходу не повинні ставити під сумнів цілісність загальноєвропейського ринку товарів і послуг. Французький лідер торкнувся питання перебування Північної Ірландії у складі митного союзу ЄС і єдиного європейського ринку після “брексита”.

РФ: Суд не продовжив термін Навальному

Суд залишив без змін термін затримання Олексія Навального. Про продовження арешту клопотав начальник спецприймальника, в якому опозиціонер відбуває покарання, - в якості компенсації за 18 годин, проведених в лікарні. Нагадаємо, Навальний отримав 30 діб за заклик вийти на неузгоджений мітинг на підтримку незареєстрованих кандидатів на виборах Мосміськдуми. Протести в Москві тривають з середини липня і призвели до масових затримань учасників акцій. Правоохоронні органи завели декілька кримінальних справ, зокрема, відносно незалежного кандидата Любові Соболь і студента Єгора Жукова. Мерія Москви відхилила всі заявки на проведення нового мітингу на проспекті Сахарова 24 серпня.

ФРАНЦІЯ: Підготовка до саміту G7

13 тисяч поліцейських прибули до курортного містечка Біарріц, який готується до саміту "Великої сімки". Зустріч в форматі G7 пройде тут з 24 по 26 серпня. Готуються до нього і антиглобалісти. Ліві активісти зі всього світу зібралися у французькому Андаї і сусідньому іспанському Іруні на альтернативний саміт. Головною темою хазяїн саміту Еммануель Макрон обрав боротьбу з нерівністю. Приєднатися до її обговорення він запросив лідерів Єгипту, Індії, Австралії і Руанди. Ще серед тем - торгова війна між Китаєм і США, уповільнення економічного зростання і можлива глобальна рецесія, безперервні протести в Гонконзі. І, звичайно, "брексит". Вперше приєднається до елітного політичного клубу британський прем'єр-міністр Борис Джонсон.

БРАЗИЛІЯ: Країна не справляється з пожежами в Амазонії

Бразилії бракує ресурсів для гасіння пожеж в лісах Амазонії. С такою заявою виступив президент країни Жаїр Болсонару. Бразильська влада заявила, що триває розслідування причини безпрецедентно агресивних пожеж. Дим з Амазонії днями досяг Сан-Паулу, при тому, що місто розташоване в 3 тисячах кілометрів від охоплених вогнем територій. Екологи б'ють тривогу: за їх даними, те що відбувається - результат політики президента Болсонару, який заохочує вирубування тропічних лісів для створення сільгоспугідь. Зберегти унікальні тропічні ліси вимагають у влади і племена, що населяють джунглі.

США: Безпечний мікропластик

Мікропластик в питній воді не представляє великої небезпеки для здоров'я, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я. У своїй доповіді експерти ВООЗ пояснюють, що як великі, так і найдрібніші частки, проходять через організм, не затримуючись у ньому. Дослідження почалися після того, як минулого року мікропластик виявили у більшості відомих брендів бутильованої води. Експерти вважають, що потрібно більше даних, щоб прийти до остаточних висновків. ВООЗ розглядає забруднення планети пластиком як важливу проблему. Експерти рекомендують скоротити використання пластмаси і поліпшити програми з її утилізації.

БОЛГАРІЯ: Початок Божественного Нового року

2500 тисяч чоловік у білому одязі виконали релігійний танець у болгарських горах Рила. Так щорічно Всесвітнє біле братство відмічає початок Божественного Нового року. По звичаю, приблизно 80 хвилин паломники рухаються по колу на лугу у одного з Семи Рильских озер, що знаходяться в 90 км від столиці - Софії. Брати і сестри братства з різних країн, у тому числі, з Франції і США вірять, що так вони встановлюють зв'язок з космічною енергією. В основі цього окультно-релігійного вчення лежать різні аспекти езотеричного християнства. Члени братства вірять в чистоту душі і можливість гармонійного співіснування людей. Суспільство створив болгарський духовний учитель Петро Динов ще у 1920-х роках минулого століття.


Автор: nikolaev
Прочитали - 352
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать