Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 07.11.2019

СВІТОВІ НОВИНИ - 07.11.2019

7-11-2019, 18:13
СВІТОВІ НОВИНИ - 07.11.2019ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 07.11.2019

ІРАК: Протестувальники блокують автомобільні мостові переходи

Студенти приєдналися до вимоги негайної відставки уряду Аділя Абдул-Махді. Протестувальники почали блокування автомобільних мостових переходів. В Багдаді й досі заблоковані 5 площ, 2 мости і десяток автомобільних доріг.

РФ: Під завалами будівлі ледь не загинули діти

В Норильську у лічені секунди «склався» багатоквартирний будинок. Під завали ледь не потрапили діти, які грали зовсім поруч. Завдяки щасливому збігу обставин обійшлося без жертв. Колишній гуртожиток готувався під знесення, тому в ньому нікого не було.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Королева Єлизавета відвідала ветеранів

Королева Єлизавета взяла участь у відкритті закладу догляду ветеранів Appleton Lodge. Заклад названий на честь медичної сестри Едіт Епплтон Під час війни вона нагороджена Королівським Червоним Хрестом за заслуги.

КНР: Міжнародна виставка автоекспорту в Шанхаї

В павільйоні в 30 000 кв.м представлені понад 140 автомобілів відомих брендів Представлені авто-ретро-моделі, а також футуристичні концепції майбутнього. Hyundai та Kia дебютували на виставці, новими моделями електрокарів.

РФ: Міжнародна виставка ритуальних послуг NECROPOLIS – 2019

Ринок ритуальних послуг не скаржиться на відсутність клієнтів. У Москві показали труну для тих, хто яскраво прожив своє життя. Труну прикрашено 60 000 кришталиками від Swarovski. Ціну не вказано.На пам'ятники пропонують встановити чіпи, а в мобільний - відповідну програму.

ЕФІОПІЯ: Вчені знайшли місце на Землі де немає ніякого життя

У воді вулканічній місцевості Даллол в Ефіопії неможливе ніяке життя. До такого висновку прийшли вчені університету Париж-Південь 11. Вулканічна місцевість насичена магнієм і солоним окропом.


Автор: nikolaev
Прочитали - 96
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать