Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » СВІТОВІ НОВИНИ - 17.01.2020

СВІТОВІ НОВИНИ - 17.01.2020

17-01-2020, 19:32
СВІТОВІ НОВИНИ - 17.01.2020ОГЛЯД СВІТОВИХ ПОДІЙ - 17.01.2020

США: Сенат офіційно почав процес імпічменту Трампа

Сенат США офіційно розпочав судовий процес щодо імпічменту президента США Дональда Трампа. Під час відкриття судового процесу глава Комітету з питань розвідки Адам Шифф зачитав статті, за якими обвинувачують Трампа. Це - третя в історії Сполучених Штатів спроба усунути президента з посади. Нагадаємо, приводом до імпічменту стала оприлюднена 25 вересня 2019 року стенограму телефонної розмови Трампа та Зеленського. Трамп назвав запущену проти нього процедуру імпічменту «шахрайством».

ІНДІЯ: З нахаббудом розібралися кардинально

Верховний суд Індії постановив знести будівлі житлового комплексу “H2O Holy Faith”, що складається з 90 квартир. Було встановлено, що комплекс побудований з порушеннями правил, що захищають прибережні райони. Три 19-поверхові хмарочоси були зруйнована в результаті контрольованого вибуху. Управління у справах прибережних зон штату Керала повідомило, що дозвіл на будівництво було дано місцевою владою без його схвалення. Суд назвав будівництво колосальної втратою для навколишнього середовища і окупацією прибережних зон.

АВСТРАЛІЯ: Дощі гасять пожежі, але є загроза повені

Після декількох місяців лісових пожеж та посухи на сході Австралії почалися проливні дощі. Вони не зможуть повністю погасити вогонь, але допоможуть в боротьбі з ним. Поки пожежники попереджають про нові небезпеки - повені і зсуви. У Новому Південному Уельсі і Вікторії, які найсильніше постраждали від пожеж, вже випало до 50 міліметрів опадів. Поки цього недостатньо, щоб зупинити посуху і згасити вогонь, - 16 січня в цих двох штатах тривали більше 80 пожеж, а удари блискавок викликали два нових пожежі в національному парку Вікторії Грейт Отуей.

США: Штат Вашингтон вкрило снігом

Через серію зимових штормів частину західного штату Вашингтон вкрило снігом. Це призвело до масового відключення електроенергії. Частини дороги через гірські перевали на північний схід від Сіетла були заблоковані. Серед постраждалих опинилися сотні людей у невеликих містечках Скайкоміш та Барінг на американському шосе 2, що проходить через гірський хребет Каскад.

ІНДІЯ: Торт довжиною в 6,5 кілометрів

Індійські кондитери пішли на світовий рекорд - спекли ванільний торт з шоколадною начинкою довжиною 6,5 кілометра. В ширину він був лише 10 сантиметрів, але розміщувався на декількох тисячах столів. Над гігантським частуванням працювало 1500 кухарів. Для виготовлення торта їм знадобилось близько 12 тонн борошна і цукру. Якщо заявлені виробниками параметри торту будуть підтверджені, буде побитий попередній рекорд китайських пекарів. У 2018 року вони спекли фруктовий пиріг довжиною 3,2 кілометра.


Автор: nikolaev
Прочитали - 129
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать